Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltatok, mikor...

Hogyan reagáltatok, mikor megtudtátok, hogy egyik családtagotok meleg/leszbikus/bi/transz? Vagy hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
94%
Ezt hányszor írod ki hetente?????
2022. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
79%

1: amíg tart a propagandapénz...


Kérdésre válaszolva: Sehogy. Ő dolga!


A szxualitás mindenki magánügye, nem kéne óránként ezzel idegelni a fórumozó népet!

2022. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sincs abban semmi, ha valakinek más a szexuális irányultsága. Ez nem választás kérdése, neki ezt dobta a gép. Ettől ő még nem lesz más ember, nem ér sem többet, sem kevesebbet. És elég szomorúnak tartom, hogy manapság ezek alapján akarják meghatározni egy ember értékét, nem pedig az alapján, amit letett az asztalra. Mielőtt még valaki belémköt, hogy "fuuujj, meleglobbi", elárulom, hogy heteró vagyok, csak szoktam gondolkodni. 😅
2022. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
89%
Lecarom. Ez olyan mint hogy mit evett ma reggelire, milaen színű a szeme. Lefosom.
2022. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
87%
Én tudtam, igazából már az első találkozásnál egyértelmű volt, hogy nem hetero, majd később szembe jött velem, hogy egy azonos neművel sokszor mennek együtt ide-oda, a végén már csak azért voltam kíváncsi, hogy igazam volt-e. De igazából azóta nem hozzuk szóba, esetleg a saját tapasztalatai érdekelnek, hogy amiket hallottam illetve a társadalmi megbélyegzés mennyire az élete része, de ez nálam semmit sem befolyásol, attól még ugyanúgy a barátom.
2022. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
86%
Ki a fas*t érdekel? Azzal van akivel akar. Kb annyira izgat, mint hogy ki mekkorát xart.
2022. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
91%

(Szerintem hogy valaki a saját neméhez vonzódik nem említhető egy lapon a transzléttel, de mindegy.)


A húgom pár éve elmondta, hogy leszbikus és hogy pár hete randizik egy lánnyal. Azt mondtam okés és éltük tovább az életünket. Amíg boldog és amíg a társa egy támogató ember, pont nem érdekel, hogy melyik nemből való.

2022. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
14%
Hogyan reagálnék, vagy hogyan reagálnék?
2022. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
94%
Úgy ahogy egy heteróra reagálnék, a magánügye. De komolyan, hányszor írod még ki?
2022. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%
Van bármi közöm hozzá?
2022. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!