Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívnátok a meleg fiatok...

Meghívnátok a meleg fiatok párját egy családi rendezvényre?

Figyelt kérdés
Kisebbik fiúnk most lesz 18 éves és nagy családi ünnepséget tervezünk neki. Nagyobbik fiam meleg és több éve együtt él a párjával. Én szívesen meghívnám, csak vacilálok, hogy esetleg a többi rokon hogyan fogadná, akik nem tudják. Meghívhatom, vagy inkább kérjem meg a fiamat, hogy egyedül jöjjön? Ti mit tennétek?
2022. aug. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
95%
A fiatal beszélj hogy mennyire meri felvállani. Ha téged nem zavar ő meg úgy gondolja hogy itt az ideje hogy megismerhesse a nagycsalád a párját akkor hajrá.
2022. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy meghívnám.


Képzeld el milyen közeli rokonok lehetnek azok, akik egy több éves komoly kapcsolatról nem tudnak...

2022. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
94%

Bunkóság lenne nem meghívni. Azt éreztetnéd ezzel, hogy nem fogadod el a párját és szégyelled, hogy a fiad a saját neméhez vonzódik.

Nyilván a fiad is ismeri a rokonokat, és ha nem akarja még bemutatni a párját, akkor valamilyen ürüggyel majd megbeszélik, hogy ő távol marad. Bízd rá a döntést.

2022. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
95%
Persze, meghívnám a párját is és majd eldönti, hogy szeretné-e elhozni és bemutatni azoknak, akik még nem tudják vagy inkább egyedül jönne.
2022. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
96%
Én meghívnám, de ettől függetlenül ez az ő döntésük, egyáltalán nem biztos, hogy ők ezt szeretnék a rokonok előtt megmutatni, viszont tőled ez biztosan jól esne a fiadnak. Esetleg, ha kétségeik vannak, akkor eljöhetne a srác barátként is, nem kell feltétlenül egyértelműsíteni a kapcsolatukat.
2022. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
Meghívnám. Ha meg valamelyik paraszt rokon a neme miatt beleköt a gyerekem párjába, menjen a pokolba, hozzám be nem teszi a lábát még egyszer.
2022. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
7%
Ha én ott lennék az egyéb meghívott rokonok közt akkor nem fognám vissza magam. Megmondanám a magamét hiába várna mindenki erőltetett bazsajgást
2022. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
6%
Csak akkor, ha mellé meghívhatom a rasszista nagyit, a homofób nagybácsit és a 3 éve nem látott félcigány mostohafiam az anyjával együtt.
2022. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
90%

Meghivmám ha a rokonság elég befogadó.

Ha nem, tehát beszólogatnának az mindenkinek kellemetlen lenne.

Én már voltam hasonló helyzetben, de ott két lány, akik élettársak szintén meghívottak voltak. Semmi gond nem volt! Jól alkalmazkodott mindenki a szituhoz.

2022. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
89%
#7, szerencsére téged senki nem hívott.
2022. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!