Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a páromat,...

Hogyan győzzem meg a páromat, hogy ne járjon otthon egy szakadt, rongyos melegítőben?

Figyelt kérdés

Még az anyja vette neki aki meghalt 7 éve. Azóta a melegítőnadrág szétszakadt és 30 centivel hosszabb is a szára mint kéne, és a nadrág szárán jár.

Azt mondta, hogy neki kedves emlék.


2022. szept. 16. 16:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem tök mindegy, miben van otthon? Megérteném a rosszallásodat, ha az utcára így menne ki veled, de otthon, ahol senki nem látja, miért kell ezzel vegzálni?
2022. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat, de, ha a halott anyámtól kapott ruhadarabot akarnád kidobni, ami azt érezteti velem, hogy itt van és megölel, úgy bsználak ki, mint macskát kakilni.
2022. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Kólauborkával ***** válasza:
70%

Otthon én is a legszakadtabb szarjaimat veszem fel, persze a boltba nem úgy megyek, de az új póló ugyan úgy elkopik, még ha csak otthon van rajtam, akkor is, tehát akkor had kopjon ami úgy is szakadt….

Én nadrágot nem is hordok otthon…

2022. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
11%
Nem fogod tudni meggyőzni. Vedd el amikor nem figyel és tüntesd el.
2022. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Én itthon úgy nézek ki, mint egy kibontott ejtőernyő, úgy lóg rajtama bő póló. Az egyik, a legrégebbi, itt-ott lyuk van rajta, de ez a legkényelmesebb pólóm, amit nem félek gyűrni, összefestékezni, véletlenül leenni, olyan szinten "már mindegy". Ha piszkos, kimosom, nem járok koszosban, hanem ezt szép állapotban lévő pólóval nem tenném meg ilyen lazán. Itthon mindegy, az utcára nem szakadék állapotban megyek ki. Megjegyzem, a többi ruhadarabom rendben van, ez az egy ilyen borzalmas állapotú, de ismétlem, a legkényelmesebb is.


Még csak indokot sem kell találnia a párodnak, hogy azt hordja. Azt visel otthon, amit akar. És ez csak egy nadrág, büdösen meg gondolom nem viseli. Ne zavarjon téged.

2022. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki "eltüntetné azt ami az elhunyt anyukámtól emlék, én őt tüntetném el az életemből. Milyen aljasság már hátbatámadni valakit, mikor tudod hogy nem akarja kidobi azt a cuccot?
2022. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
13%
Kidobod, és veszel neki helyette újat.
2022. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
74%
Örülj neki hogy vesz fel valamit. Nekem úgy kell könyörögnöm hogy ne egy szál f@szban legyen itthon.
2022. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Mond meg neki hogy örülnél ha néha felvenne valami szexit neked otthonra
2022. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%
Veszel neki mást, ezt meg kimosod és elteszed neki a szekrénybe emléknek.
2022. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!