Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik voltak az életed fontos...

Mik voltak az életed fontos ruhái/kiegészítői? Amire mindig emlékeznél s fontos volt neked?

Figyelt kérdés

Nekem volt ovis koromban egy piros szandálom ami cuppogós hangot adott ki mikor léptem benne. Akkor utáltam de mindig emlékszem rá.

Meg volt egy szép fodros ünneplő szoknyám amire sokat vártam mert a nővéremé volt s farsangon, szilveszterkor abban fotózkodtam anyuékkal. :)


2010. szept. 26. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Van egy textil pelenkám, ami babakoromból megmaradt, nem szívesen válnék meg tőle, most is hasznát veszem, ha pl. mensesem van, akkor éjjelente még magam alá teszem alváskor a lepedő fölé, ha esetleg átáznék, ez fel tudja szívni.
2010. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
14:35 jézusom xDDDD
2010. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az egyik egy sárga pulcsi, van rajta egy horgász kacsa, abban voltam először oviban. A másik egy zibzáros fekete felső, vannak rajta zölddel valami kis foltocskák, olyan, mintha galuska lenne(2 éves koromtól 10 éves koromig hordtam :) ), és egy tini ninja teknősös pulcsi, ezt is 3-4 évesen hordtam. Ezek a mai napig megvannak :D

Sok ilyen ruha van, amikre tisztán emlékszek, csak sajnos nincsenek meg :(

20L

2010. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem is volt tininindzsas pulcsim. :D


Meg az oviban volt egy lila/fehér mikiegeres pizsomám amit imádtam és nagyon menőnek hittem akkor. :D

2010. szept. 26. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
14:41 - Nem kell gúnyolódni, a havi vérzéseimben az első pár nap nagyon erős, hiába cserélek gyakran.
2010. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy piros edzocipom, magasitott talppal( olyan 5 eves koromtol hordtam).


Meg volt egy olyan pulcsim, ami ha kiforditottad akkor is lehetett hodani, tehat dupla mintaja volt, egy zold es egy lila es mindket oldalan sielo emberkek voltak.Remelem, erthetoen fogalmaztam meg.(:


19/L

2010. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Fú első ez beteg XD
2010. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fekete mellény,már jo pár éve nyúzom,de még egész jol birja jo van pár hibája de azt meg megoldom.Van sok másik is de ez kedvenc és sokat jelent,mert sok fontos pillanatban volt rajtam,emlékek füzödnek hozzá,úgy fog le málni rólam valószínű ,de lehet ha már nagyon nyuvasztós lesz elrakom.
2010. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

17:26

örülök h ez nem csak szerintem durva (Y) xDDD

2010. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az első is kötődik ahoz a darabhoz, van aki így van aki úgy. Kissé furcsa de legalább hasznos holmi és az emlékek melett ez is szempont. :)
2010. szept. 26. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!