Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy apát mi vesz rá arra hogy...

Egy apát mi vesz rá arra hogy fajtalankodjon, és megerőszakolja a saját gyermekét? Neki nem számít hogy a saját vére, belőle van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez Nem apa beteg ember aki ilyet tesz szerintem nem gondolkodnak... Mert Betegek!!
2010. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez elmebetegség, nem tudom az orvostudomány mit ír erről, vagy minek tartja...bár nem is érdekel...EHHEZ BETEG ELME KELL!
2010. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Borzalmas!!!! El sem tudom képzelni hogy "éreztem" volna magam ha az édesapám ezt tette volna velem... vagy hogy ma mivé lettem volna...

Ezzel olyan kárókat okoz a lelkében hogy nem is tudom hogy lehetne ezt megfoglamzni...

2010. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
így van, ez egy kóros állapot, akinél felmerült, azt el kell különíteni azoktól, akikre veszélyes lehet
2010. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
^^és még valami: én ezeknek nem halálbüntetést adnék hanem valami bozalmas börtönbe tenném és minden nap iszonyatosan megkínoznám őket amig csak élnek.
2010. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy beteg aberrált állat akit örökre bekéne zárni.

Az ilyesmitől a gyomrom is felfordul.

2010. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi nem a szexről szól, hanem a hatalomról.
2010. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szörnyűnek tartom.Én először a férfiasságától fosztanám meg,aztán élete végéig egy sötét koszos helyen hagynám megrohadni.Az ilyen nem ember,nem érdemel semmit.És nem csak arra gondolok,aki a saját,hanem aki más ártatlan gyerekeket is molesztál.A halál büntetés szerintem túlságosan kegyes lenne egy ilyen féregnek.
2010. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ezek beteg emberek.

a kormánynak nagyobb hangsúlyt kéne arra fektetnie, hogy lelepleződjenek, és életük végéig egy koszos cellába legyenek zárva egy halom kancigánnyal, akik felváltva baxnák seggbe őket a nap 24 órájában, ameddig meg nem döglenek...


sajnálom azokat a gyerekeket, akik meg vannak félemlítve, és nem mernek szólni senkinek, hogy a saját apjuk fajtalankodik velük...


szánalmas, hogy mindenhol nyomják a drogprevenciót, hiszen ha valaki drogozik, az nem ok, hanem okozat arra, amit gyerekkorában elszenvedett!

inkább az ilyen undorító férgek felderítésére kellene költeni azt a halom pénzt, és megmenekíteni azokat szegény gyerekeket!

2010. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Nos valamiért beteg lett, ugye bár eleinte vagy rejtett pedofil volt, vagy pedig elhidegült kedvessétől és a gyermeknél keress vígaszt sajnos. De ez ugye bár deviáns és beteges viselkedés , normál ember hiába hidegült el a párjától nem tesz ilyet.

A pedofílok pedig azért kezdenek ki a gyerekekkel ,mert értelmileg nem tartanak ott vagy amit ők akarnak normális nő nem tesz meg nekik és elküldik a sunyiba. De a gyerek könnyen rávehető sok mindenre. Ez is közre játszhat az iylen elmebajos apáknál............

Én is komolyabb börtönbe záratnám őket,de én igazság szerint az egész börtönrendszert átalakítanám,mert egy kalapszamócát sem ér.......

2010. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!