Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 leszek mindjárt. Az anyum...

15 leszek mindjárt. Az anyum ha msnezek folyton kéri, h mutassam meg, h kivel mit beszélek. És ha nem mutatom meg kikapcsolja a gépet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vagy eltilt a géptől ha nem mondom meg az msnen jelszavam:@

Megbeszéltük régen,hha elmegyek valahová küldök neki smst ha kések...És tegnap is küldtem neki 10 percet késtem és nagyon haragszik rám:(


2008. jan. 3. 10:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
96%
Anyukádnak meg kellene értenie, hogy lassan felnött lesz belőled. Több bizalmat kellene, hogy kapj. Beszélj vele őszintén./hisz ő is volt fiatal/.
2008. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Hat eleg nehez ugy, tulajdonkeppen anyukad csak felt, es ezert tart ilyen rovid porazon. Semmikeppen sem az a megoldas, ha pl. lazadni kezdesz, ulj le beszeld meg vele. Anyukad megfogja erteni, hogy nem lehetsz orokke az iciki-picike ungyum bungyum kislanya es engedni fog idovel, nem biztos, hogy most, de fog. En 10 percet kesek itthonrol, kommandosokat kuldenek ram. ;))))

2008. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
6%

sajnos egy szerencsétlen vagy. de én eskü nem sajnállak szerintem szigorúbban kéne tartania.

mindenesetre tiszteld anyádat bármit is mond és tűrd el, hogy ilyen az élet.

röhögök rajtad

és ne szavazzatok lefele mutató kézzel mert kell a pont!

2008. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%

Most még nem érted,h miért jó,h rövid pórázon tart,de majd később megérted.

Bár ah látom tényleg túlzásba viszi,de nekem is van olyan jóbarátom,akihez az egész család oda szokott csödülni néha a gép elé.Az msn jelszavaddal mit akar kezdeni?Nem tud semmit.Amúgy ha nagyon titkolózni akarsz,akkor csinál kér msn címet,és az egyikre vedd fel azokat,akikkel nem nagyon beszélgetsz,a másikra meg akikkel többet.De lehetőleg ne folytass cyberszexet.

Aztán ez a késős dolog,nem írtad pl,h hány óra volt.De írtál SMSt.

Anyukádnak az a baja,h nagyon félt.Én anyukám az ilyen nagyn féltésről akkor szokott le,amikor bekerültem egyetemre,és lett köztünk 200 kilóméter.De így is egy évébe telt neki.Aztán szépen normalizálódott a kapcsoltunk,és pl tegnap akkor is felhívtam,amikor sikerült kiválasztani a jó menyasszonyi ruhát,és h milyen ruhám lesz.Engem is szinte ennyire fogtak,azzal a különbséggel,h nem nagyon engedtek el sehova.

2008. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Tudom,hogy mit érzel,mert velem is ezt csinálta az anyum...Most viszont én vagyok anya egy 12 éves koraérett kislánnyal,aki igencsak feszegeti a határait.Kénytelen vagyok szorosan fogni,bár tudom,hogy utál érte.Egy-egy lebukott hazugság,rossz jegy vagy csavargás miatti veszekedés után úgy sírom magam álomba este,mert a szivem szakad meg,amiért szigorúnak kell lennem a lányommal,aki a legfontosabb nekem a világon...Nehéz idők ezek mindenkinek!Néha látom a szemében azt az utálatot,amit én is éreztem anyám iránt,amikor leszabályzott!

Próbálj minnél kevesebb konfliktusba keveredni anyuddal,eltellnek ezek a súlyos idők elég gyorsan!Remélem...

Egy szintén aggódó anya

2008. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy mindenki azt írja, hogy értsd meg anyukádat, na de akkor ki ért meg téged? Szerintem igazad van, hogy zavar, hogy anyukád bele akar nézni a beszélgetésedbe, ez olyan,mintha valakinek a leveleibe olvasna bele, amit a felnőttek esetében a törvény is tilt. Meg kéne értenie, hogy ennyi idősen neked is lehetnek magánügyeid. Persze, ha mindezt flegma stílusban közlöd vele, vagy kiabálsz, akkor az ellenkezőjét éred el. Legyél határozott, de add meg a kellő tiszteletet.


Egy 20 éves újdonsült anyuka, aki emlékszik, milyen volt a kamaszkor

2008. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

anyádnak semmi köze a cuccaidhoz

jó nekem nincs gyerekem de ha lenne biztos hogy nem turkálnék bele a dolgaiba

szentem anyád nem is egyszerűen aggódik, hanem unja magát és keresi a bajt... legalábbis az enyém mindig ezt csinálja, már szinte élvezi. ilyen típus.

feltétlenül beszélj vele őszintén, de ha nem segít, akkor nincs más választásod, mint hogy próbálj tőle függetlenedni. ha 10 perc miatt még másnap is ki van akadva ott nem veled van a baj.

húú ezt most le fogják értékelni de muszáj volt leírnom:D

2008. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értékeltelek le!Hasznos volt!(az uccsó válaszadónak írom)Én is 15 leszek,de az én édesanyám ha nem mutatom nem nézi meg.Ő mindíg megmutatja az ő msnjét,kivel mit beszélt.De esze ágában sincs turkálni.Szerintem is ez olyan "turkálnak a magánéletedben" dolog!Aki pedig azt írta,hogy az anyjának igaza van,meg hogy neki kell a pont,annak azt üzenem hogy kapja be,mert egy BUNKÓ!Szavazzatok le nem érdkeel!Itt segíteni kell a mások baján,és nem rátenni egy lapáttal!!!!Ennyi!Neked pedig sok szerencsét kívánok az édesanyádhoz!Beszélgess vele,hátha rádöbben,hogy elhibázott valamit!Nekem sem könnyű az enyémmel!
2008. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

1. nézz bele te is a dolgaiba, bontsd fel a levelét stb

döbbenjen már rá, hogy nem egy pici baba vagy már, és vannak neked is jogaid- magánélet-

-mutasd meg neki hátha attól boldog lesz, ha nincs semmi takargatni valód akkor meg nem kell parázni.

a félelem ami benne van, elnyomja az itélőképességét és nem tud tisztán gondolkodni, ettől mindenféle bemesélt és beképzeld félelmeit rajtad akarja kiélni.

Túl sokat nézi a mónikashowt vagy neki nem jut eszébe a gyermekkora? lehet az ő tarsolyában is vannak olyan dolgok ami miatt téged félt annyira, hogy az már kóros és kezeltetni kellene..

mit tegyél? egyelőre fogd be a szád /jó indulattal/ és türj ne lázadj, mert nem mész vele semmire!

majd ha betöltötted a 18-at akkor lázadj, meg amikor már asaját keresetedből élsz meg. sajnos :(

2008. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nehéz helyzet ez. Mert ugye neked is igazad van, anyukádnak is. Ő félt, és tudja is hohy mitől. Jó sorsot akar neked. Nem akarja hogy korán szexuális kalandokba kerülj, esetleg utána ottmaradj egy babóval. És akkor az unoka baja is az anyukád nyakába szakad. De neked is igazad van, mert a beszélgetéseid csak rád tartoznak. Hogy mi a megoldás? Neked egy kicsit lassítani kell a tempón. Közben meggyőzni anyukát, hogy semmi rosszat nem csainálsz MSN beszélgetéseid alatt. És különben is, még soha senki se esett teherbe a képernyőn keresztül...
2008. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!