Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostoha fiam akit sajatomkén...

A mostoha fiam akit sajatomként neveltem, nevemet viseli meglopott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, anyjától most válok el. Itthon k.. va sz.. r a hangulat ezen okok miatt.

Autót én adok neki, de nincs a nevére írva.

Egyik nap "tökjófej" módon felajánlotta, hogy megtankolja az én kocsim. Mondtam rendben, úgyis utálok tankolni.

Valami gyanús lett. Megnéztem a GPS-t, tankolás időpontot és kiderült, hogy megtankolta az én kartyámmal a saját kocsiját is úgy, hogy nem szólt, sunyított. Nem szólt és egyébként sem akarom tankolni egy 22 éves egyetemista kocsiját. Botrányosan ki vagyok akadva, hogy együtt élek valakivel aki ezekszerint meglop és lehet meg is vet mert az anyjával szétmegyünk. Mit tennétek a helyemben?



2022. okt. 7. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Mit tudsz tenni? A stílusból azt veszem le, nem maradtok jó baráti kapcsolatban az anyjával, hát, akkor majd a gyerekével sem fogsz. Ennyi. Én ezt az egyet "elnézném", de nem pénzelném többet, elmúlt 18, amúgy sem a te gyereked, úgy jön le, hogy anyjáról meg róla is van egy aktuális véleményed, engedd el azt az egy tankolást, ha nem ver a földhöz a költség, és szakítsd meg vele is a kapcsolatot.
2022. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellett volna kártyát adni neki, csak annyi kp-t amennyi a te tankolásodra elég. Én a saját autómat még a kutasnak sem engedem, hogy tankolja. Ezt speciel magadnak csináltad, engedd el, legalább lecke a jelleméről.
2022. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem lopás inkább csak "elsunyította" mert gondolta már te is egy igazi "apuka" vagy úgyhogy ez jár nem kell belelátni többet.
2022. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez lett a tanulópénz ugymond.
2022. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanazt, mintha a saját gyereked tette volna ezt.
2022. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Hogy került a te kártyád hozzá és honan tudja a pin kódját kártyádnak?
2022. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

GPS-t?

Nem lett volna egyszerűbb a nezbank?

2022. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6# Felajánlotta, hogy megtankolja a kocsim. Ezért kapta meg az én gk-m hoz tartozó tankoló kártyát és az én kocsim. Fordult egyet és utána elment, töltött a másik kocsiba is amit ő használ saját költségén. Eddig soha semmi gond nem volt vele, jobban vigyáz a kocsira mint én, ezért bíztam benne. Eddig.
2022. okt. 7. 19:05
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
De miért nem beszélsz vele?
2022. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9# Beszéltem vele, volt mea culpa. Ami megtörtént az megtörtént, a bizalom soha, vagy talán egyszer, nehezen áll helyre. Nincs könnyű helyzetben ő sem.
2022. okt. 7. 19:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!