Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyerekkori traumátok volt?

Milyen gyerekkori traumátok volt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 20:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Nincs Mikulás.
2022. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Apám verte anyámat

A testvérem egy drogos ingyenélő volt

2022. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Mindig érdekelt, hogy kik tesznek fel ilyen kérdéseket és milyen célból.
2022. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
3%
Rárántanál egy szaftos erotikus sztorira?
2022. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
saját magam is egy áldozat vagyok. csak tudni szeretném hányan vagyunk :/
2022. okt. 12. 20:41
 6/30 cukikutyus ***** válasza:
92%

Milyen retkek vagytok néhányan.Ha nem akartok,ne válaszoljatok,de nem kell a kérdezővel bunkózni.


Nekem nagyon sokáig nem tudatosult bennem,hogy gyerekkoromban mi történt velem,amikor egyszer egy ismerősünk udvarán bent voltam,és az illető molesztált.Egy idős férfi volt,könyvelői végzettséggel,elismert intelligens embernek gondolta mindenki.Felnőtt korban meséltem el anyámnak,és ő rájött,hogy az a pasas lehett az,aki sokszor a Duna parton leselkedett,amikor a kutyáinkat sétáltattuk.De kalap volt rajta és napszemüveg,így nem lehetett felismerni. Aztán egyszer az egyik kutyám majdnem megharapta,utána már nem mert jönni utánunk.

Nem hagyott olyan nagy nyomot a dolog,de sokáig a nálam fiatalabb kisgyerekek iránt furcsa érzéseim voltak,meg tudtam volna ölni őket.Talán ez ettől lehetett.

2022. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Sok verbális bántalmazás a szüleimtől.
2022. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Amikor apám nagyon megvert mert 4 évesen bepisiltem este.
2022. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Ötévesen kórházba kerültem az intenzívre, be is voltam szarva éjszaka, egyedül, erre a mellettem lévő ágyon meghalt egy kislány. Küzdöttek érte meg minden, de nem tudták megmenteni.
2022. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
92%

Nagyon sok volt,de tényleg.

De a legmélyebb az amikor anyám a szomszéd nénit és bácsit ‘pótnagyszűlőnek’ titulálta.

Amíg anyám kint beszélgetett a mamával,addig a papa mindig rendszeresen szorongatott magához ‘oda’.

Többször szóltam anyámnak,aki csak legyintett és azt mondta hogy szeret a papa,azért teszi ezt velem.

Rettegtem ha menni kellett hozzájuk.

Kb8-9 lehettem.

2022. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!