Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Gerda névről?

Mi a véleményed a Gerda névről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tök jó. Ritka, de mégsem giccses, nem dzsesszikás. :D
2010. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik :) A Heidi (könyv) jut róla eszembe, azt meg nagyon szeretem :) És nem is tucatnév. Szép :)
2010. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Érdekesnek tartom, mert elég ritka és különleges, mégis egyszerű, nem hivalkodó. Az egyetlen bajom vele, hogy inkább egy visszahúzódó, komoly lánynak tudom elképzelni, egy eleven, cserfes kislánnyal valahogy nem tudnám összeegyeztetni.
2010. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik...gerenda jut eszembe róla..

Bocsi. De az a lényeg hogy neked tetszen:)

2010. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Nekem sem tetszik. Öreg nénis és elég durva hangzása van.
2010. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A suliba van egy olyan csaj h Xy Seima Gerda
2010. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A Hókirálynőben így hívják az aranyos kislányt. Ha lenne 2 lányom, akkor az egyiknek ez lenne a neve:))
2010. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az általános iskolai németkönyvünkben volt "Gerda" az egyik főszereplő, a fiú nevére már nem emlékszem :P Nem tudom, nekem nem tetszik, de tényleg jobb, mint vmi Dzsesszika-Lüszeszítá ;)
2010. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is a hókirálynőben tettszett meg ez a név, úgy hívták az aranyos kislányt. Sokáig szerettem volna ezt a nevet adni ha majd valamikor lányom születik...


Nagyon tetszik. De mostanában kicsit lemondtam róla, mert a páromnak nem teszik, neki is a gerenda jut róla eszébe:) Meg a vezetéknevével se nagyon passzolna:-S de még meglátjuk...

szerintem különleges...

2010. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, viszonylag kemény a hangzása (majdnem mint a Gertrúdnak). Plusz teljesen olyan, mintha valami tárgy neve lenne, nem emberé.
2010. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!