Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének ha kiderülne...

Mit tennének ha kiderülne hogy anyukátok, az elmúlt 25 évben keresztül mindenben hazudott nektek? De szó szerint mindenben.

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 17:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Találgatunk .m
2022. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
20%
Ez a rébuszos kérdező...????
2022. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
3%
De hogyan mindenben?? Ilyen Truman Show-szerű helyzetet képzeljünk el, vagy mi?
2022. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
25%
Szépen megbocsájtanék neki, mivel az édesanyám, felnevelt és gondoskodott rólam, tanítgatott, vigyázott rám,iskolába jártott. Hálás lennék neki, amiért értem dolgozott. Megköszönném az őszinteségét és biztosítanám, hogy nagyon szeretem őt és semmit nem változtat a kapcsolatunkon ez a kis füllentés.
2022. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
8%
Ja es koltozz el kerdezo! Ha ezt a tanacsot meg nem mondta volna senki :D
2022. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Mindenben. Az egész élet szemléletben. Például egész életében szerette a kutyákat elvileg, ma már a kutyáját ki akarja dobni valami sintér telepre. Egész végig azt hallgattam ő mennyire szereti a kutyákat, "ölni tudna értük".


Most a kutyáját ki akarja dobni valahova, mondván "szrik rá".

2022. nov. 18. 18:20
 17/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos, hogy hazudott. Van olyan, hogy valaki egyszerűen csak megváltozik. En már meg se lepődök ezen, ismerek olyat aki 10 évig játszotta az allatbaratot, aztan az imadott cicukajat siman utcára vágta.
2022. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan oka van arra, hogy meg akar válni a kutyától. Én biztosítanám, hogy nincs ezzel semmi baj, attól, hogy szereti a kutyákat adódhat olyan probláma amiért változtatni kell. Megnyugtatnám, hogy ez nem hazugság. Ezután segítenék neki új gazdit keresni a kutyának. Utána pedig ugyanúgy szeretném tovább anyukámat.
2022. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%
Istenem, szerencsétlen édesanyád! Komolyan egy életunt, depressziós megjegyzése miatt vágod a szemétre 25 évnyi anyaságát? Ahelyett, hogy érzelmi és egyéb támasza lennél egy mélypontján? Ennyit bírtál ebből a súlyos kérdésből kihozni? Komoly bajok vannak veled!
2022. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%

16: és ez neked a "MINDEN"...???


Hány éves vagy? 10?

2022. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!