Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a hozzátartozóm napi 2...

Ha a hozzátartozóm napi 2 doboz cigit elszív naponta, ugye nem vagyok köteles ápolni vagy együttérezni vele ha majd megbetegszik emiatt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 15:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Azt soha nem fogod tudni bebizonyítani, ha tényleg EMIATT betegszik meg. A dohánygyárak nem fogják hagyni...
2022. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mint ahogy neki se kell semmit örökül rád hagynia
2022. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
A mostani szociális törvény kötelez rá, ha benne vagy abban a rokonsági "sorrendben", amit a narancsok meghatároztak
2022. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy sem kell.
2022. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem. De ha mondjuk anyad az a hozzátartozó, nála laksz és ő tart el téged, akkor azt se árt tudni, hogy ez sem kötelező ám.
2022. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

#3

"A mostani szociális törvény kötelez rá..."


Csak mondom, hogy ez a törvény 1964 óta, megszakítás nélkül létezik, csak le lett porolva. Ha nem hiszed utána nézhetsz!

Senki nem foglalkozott vele, mert régen erre nem kellett törvényt hozni, mindenki kötelezőnek érezte magára nézve. Ha szívből/szeretetből nem is, akkor azért, hogy mit szól a falu, vagy mit szól a szomszéd, ha nem teszik.

2022. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Én nem értek veled egyet kedves kérdező. Akkor jól értem, hogy neked elég ennyi ahhoz, hogy ne szeress valakit, csak azért mert cigizik és rákos lehet? Mert ha magára hagyod, akkor számomra ez úgy jön le. Az se számít bele, ha az a hozzátartozóddal jóba vagy élete során? Nagyon jól mondja a 2-es válaszadó, hogy akkor te se tartsd a markod az örökség után.


(Hozzáteszem, hogy én nem cigizek, nem emiatt mondom.)

2022. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy köteles.
2022. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor se vagy köteles gondoskodni senkiről vagy együttérezni vele, ha egy földre szállt tündér és a makkegészséges életmód bajnoka
2022. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy köteles.
2022. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!