Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukád vagy apukád volt a...

Anyukád vagy apukád volt a meghatározóbb személy az életedben? És miért?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 16:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A mamám. Szüleim korán meghaltak. X éves koromig mindketten éltek, látogattak/m engem/őket. Utána anyu meghalt. Apu maradt. Egy darabig tartottuk a kapcsolatot. Szerettem is, de így felnőtt fejjel lehet, hogy többet lennék vele is. Még mindig nagyon hiányzik. Bár azt hozzá teszem, hogy valószínűleg jobban jártam így, hogy nem ők neveltek.

A mamám, hát ő egy angyal. Nagy példaképem. Minden fizikai dologhoz ért, egyben olyan mint egy ügyintéző.

Sajnos már megsínylették az évek és már attól félek, hogy még egy embert kell elengednem. Nehéz minden téren.

2022. dec. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Apu kicsi korom óta. nagyon jó kapcsolatunk volt,nagyon egyformák voltunk, egy érdeklődés.
2022. dec. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Anya. A lelkét kitette értünk, apámnak meg még a szombati apuka szerep is meghterhelő volt 4 éves korom óta.
2022. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!