Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék ki ebből?

Hogyan juthatnék ki ebből?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, szüleimmel élek szinte egész életem dolgoztam (16 éves koromtól) a semmire.

Pár hónapja ott hagytam a munkám , most otthon szekálnak, hogy nem dolgozom , amit teljes joggal tesznek. Amikor még dolgoztam a fizetésem 70 százalékát elkérték, így nem tudtam dolgozni, valahogy mindig tudtak érzelmileg befolyásolni, hogy ne költözzek, ahol élek esély n

sincs kivenni egy szobát, sajnos. Munkát sem találok . Gondolkodtam szállásos munkán, de az nőként veszélyes. Sima érettségim van, amivel nem megyek sokra. S

A családom teljesen mérgező .



2023. jan. 4. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb hazudj a fizetésedről, gyűjts, aztán menj! Vagy próbálj meg egy barátnál lakni egy ideig!
2023. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Muszáj leadni mert a családom elveri a saját pénzünket a káros szenvedélyeikre. Én meg olyan buta vagyok , hogy érzelmileg zsarolható vagyok. Teljesen kiégtem, fiatalon, tönkre ment az életem már gyermek koromban, ami kihatással van a felnőtt koromra.
2023. jan. 4. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem muszáj leadni. ilyen egyszerű.
2023. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Akkor vagy tovább picsogsz, vagy keresel szállós munkát.
2023. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Menj külföldre.

Vendéglátózz, adnak szállást ellátást.

Lesz munkad, lakhatásod.

És meg is szabadulsz ilyen mérgező közegből.

2023. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vendéglátáshoz előnytelen a külsőm.
2023. jan. 4. 20:49
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Na jó, feladtam. Több lehetőséget is kaptál, mindenre van valami válaszod. Te nem is akarsz megszabadulni abból, amiben vagy!
2023. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatáshoz nem a külső a lényeg.

Bird a melót, legyél szorgalmas .

Nő vagyok.

Nem szexmunkát ajánlottam.!

2023. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépés egy olyan OKJ lenne amihez kedved is van és keresett szakma külföldön.


Pl. szakápoló

ismerek olyat aki diplomával lépte ezt meg, hogy mehessen külföldre dolgozni

2023. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nekem MO is külföld lenne, ha ott találnék normális szállást adó munkát az lenne a legjobb egyelőre, aztán jöhetne a tanulás.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. jan. 4. 21:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!