Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegyellem a testverem es a...

Szegyellem a testverem es a feleseget a parom elott, nem akarok veluk beszelni, elmondjam ezt a paromnak?

Figyelt kérdés

Nem tudok veluk beszelgetni, nem tudok veluk szot erteni. Szegyellem oket a parom elott, megmondom oszinten..vissza vannak maradva, ha mondok valamit nem ertik, nagyon butak naivak, nem kell egyet ertenunk de az o felfogasuk nekem nem egyezik az ertekrendemmel

Regen amikor atmentem hozzajuk egyszer ketszer, meg sem szolaltak , en beszeltem de még csak reakcio sem volt ra. Nagyon kellemetlen volt. Idosebbek tolem, es amikor nem volt pl buszjegyre penzem es nem tudtam kitol kerni, nem adtak nekem, soha 5ft-ba sem segitettek nekem. Reg ota nem jarok hozzajuk, nem beszelek veluk. Csak akkor keresnek ha penz kell nekik, akkor tudnak csak beszelni soha maskor..

Nem vagyok felszines egyaltalan, es nem erdekel ki mit gondol, de az ahogyan kineznek sem egyezik velem, nem akarok gonosz lenni de nem szerettem veluk mutatkozni soha mert rosszul ereztem magam toluk.

Nem tudom a paromnak elmondjam e ezeket, vagy nem kell megindokolni miert nem tartom veluk a kapcsolatot ha kerdezi? Gonosz vagyok e emiatt?


2023. jan. 7. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Siman nem beszelsz velük ennyi elég.
2023. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem ez a gonoszság.

Nem kell szentéletű remetének lenni. Nem kell mindenkivel jóban lenni, egyetérteni. Az szolgalelkűség.

A párodnak viszont mondd ugyanezt el.

2023. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Szerintem ha csak pár hónapja, elég annyit mondanod, hogy nem tartod a kapcsolatod a testvéreddel. Megkérdezi, miért, akkor válaszold, hogy bonyolult, vagy hogy most nem akarsz róla beszélni.

Majd ha erősebb a kapcsolat és megismertétek már egymást, akkor őszintén néha néha mesélj erről neki, nem fog emiatt lenézni.

Senki nem választja a családját, van aki szerencsés, van aki nem. Nem vagy gonosz, hidd el elég gyakori ez. A lényeg, hogy te jó ember legyél, kedves és rendes, a többi nem számít. Plusz lehet jobb, ha meg is szakítod a kapcsolatot testvéreddel, és ne adj nekik pénzt. Csak a vér miatt nem szabad hagyni hogy bárki kihasználjon.

2023. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Az a szomorú, hogy sok normális, intelligens ember nem talál párt magának vagy sorozatos kudarcok érik, az ilyen agyatlanok még mindig megtalálják egymást...
2023. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
4-es! Detto! Két csalódás között vagyok éppen :(
2023. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, azt írod nem volt buszjegyre pénzed és nem adtak neked. Aztán meg azt hogy csak akkor keresnek téged ha pénz kell nekik. Mindenki kér mindenkitől?
2023. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!