Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkiterror!Ha a rendőrsègen...

Lelkiterror!Ha a rendőrsègen bejelentenèm,hogy egy bàntalmazò kapcsolatbòl menekülnèk kiskorù gyermekemnel az apa tudta nèlkül,akkor keresnènek?Ha ìgy döntenèk több csalàdtagot is èrintene a "bosszù" attòl fèlek!!!Fizikai bàntalnazàs nincs!

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 18:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
96%
Ha bejelented, hogy ö szántadból távoztál el, akkor a rendőrök biztosan nem fognak visszacibálni hozzá.
2023. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem. De függ attól is, hogy kié a felügyeleti jog. Ha csak a tiéd, akkor az apa nem vergödhet, hogy hazafelé mert a gyerek így meg úgy.
2023. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Ezek csak tervek.Nagyon ragaszkodnak egymàshoz,bàr szòban egyre durvàbb a gyerekkel is.Ő mèg kicsi.Nagyon sok èves kapcsolat.Az első tizen èvekben nem sok jelèt mutatta annak,hogy egyszer ez ìgy lesz... ùgy èrzem,mint egy rossz rèmàlom Nem tudom kezelni a helyzetet,de ùgy èrzem belebetegszem.Nèha azt gondolom az se èrdekelne,ha fizikailag is bàntalmazna,legalàbb nyoma lenne...Elèg összetett,bonyolult minden,nem làtok kiutat,de szeretnèk...
2023. jan. 11. 18:57
 4/44 anonim ***** válasza:
23%
Kezdésnek szóközöket tegyél, sokat segít....
2023. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Szerintem tettem szòközöket,ahovà kell ès elèg èrthetően is ìrtam ès fogalmaztam.Vagy te talàn egyben làtod a szöveget?
2023. jan. 11. 19:14
 6/44 anonim ***** válasza:
86%

Ha már nyoma van a rendőrségen annak, hogy veszélyben érzed magad onnantól kezdve ha bármikor úgy hozza az élet, hogy menekülnöd vagy bujkálnod kell a rendőrség segíteni fog, a gyámhatóság nyílván vizsgálni fog mindent de segíteni fognak esetleg anyaotthonban vagy egyéb ilyen helyen biztonságosan megvédeni téged és a gyereked.

Kérhetsz távoltástartási végzést is ha fenyegetve érzed magad.

Mindenképpen azt javaslom, hogy ne várd meg amíg súlyosabbá válik a probléma minél előbb lépni kell ha veszélyben érzed magad.

2023. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Èn is ìgy èrzem,ha lèpnèk mindenkèppen jeleznèm a rendőrsègnek is.A tàvolsàgtartàsit nem tartanà be,mindenkèpp mennünk kellene most ùgy èrzem,de fèltek màsokat is.
2023. jan. 11. 19:19
 8/44 anonim ***** válasza:
98%

Hívd fel a NANE-t, egyelőre legalább tanáccsal tudnak segíteni.

Téged nem bántott tettleg ne tarts attól, hogy családodat merné bántani.

Legalább ráhívnák a rendőrséget.

Mindenképpen lépj valamerre, nagyon szoríok neked.

2023. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon is tartok tőle!Ha "elveszìtenè" a gyerekèt mègjobban bevadulna tudom!!!Nem tudom mi törtènt...hogy jutott minden idàig...sose gondoltam volna...
2023. jan. 11. 19:30
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érdeklődj mielőtt lelépsz. Nehogy az legyen, hogy a gyereket köteles vagy visszavinni a bejelentett lakcímére. Valami mentális zavar nem volt a férjed családjában? Vannak olyanok, amik később kezdenek élesedni.
2023. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!