Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a rendezvény szervező a...

Miért a rendezvény szervező a felelős?

Figyelt kérdés

Ha x anyuka apuka elviszi egy koncerte a szopós babát,mert hát nekik koncerte kell menni meg bulizni kell,a gyerekre meg nincs aki vigyázzon ,hát őt is cibálják magukkal ,akkor ha valami baj történik,miért a rendezvényszervezőt büntetik,miért nem a szülőt,az ő felelőssége,ő vitte oda.Szerintem pólyás gyerekeknek babakocsisoknak nincs keresni valója,koncerten,kocsmában,tűzijátékon,ha meg szülő élni akar,bulizni,addig ne vállaljon gyereket,amig a koncert buli,kocsma,fontosabb számára.Hagja otthon akinél tudja,csak hát visszakanyarodunk hogy szópós gyereket magára hagyni,mert koncertre vágyunk.Ezért nem kell gyerek 20 23 24 ráér az 30 felett ha kiélték magukat,20 -on évesen élni kell szórakozni alapozni,megfelelő fedezetet termelni,és akkor nem cibálná a sok hülye szülő a csecsen lógo babát,magával mindenhová...és nem lenne ennyi éhes segélyen csüngő száj.


Most nagy szemét vagyok ha igy érzem?


2010. okt. 3. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

"és nem lenne ennyi éhes segélyen csüngő száj."


ezt nem gondolhattad komolyan... az első részt értem, meg minden, de azt meg Neked kéne megérteni, hogy nem minden gyerekes szülő segélyen csüngő. Lehet azért viszi mindenhová a gyereket, mert bizony dolgozik egész héten, alig lehet a picivel, de igenis szeretne elmenni a tüzijátékra, hiába nincs ott helye a gyereknek, de szeretne a gyerekével lenni. Ami gyes/gyed illetve gyermek védelmit kap az ilyen ember, azt kb. 3szor annyi összegben levonják a fizetéséből élete során, szal csak kb. előlegezi neki az állam. Az teljesen más tészta, aki a támogatás és segélyek miatt vállal gyerekeket, sajnos nekem is van olyan ismerősöm, aki azért szült 9 gyereket, hogy mindig utazhasson nagycsaládossal, ne kelljen dolgozni mert kapja a családi pótlékot stbstb és csak 40 évesen állt le a szüléssel, de nem szép általánosítani.

2010. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy:De komolyan gondolom,ugyanis ilyenekkel foglalkozom ,és nem fér a fejembe hogy ha nincs pénz,miért is szüli meg a harmadikat negyediket is,egy szobába ha a kettőt sem tudja ellátni.Kettő dolgozzon és utána gondolkodjon gyerekbe ha már van hozzá fedezet,ha eltudja lázni,nem kéne bele szülni a semmibe állambácsi nyakára,meg ha még a buli a fontosabb,akkor pláne ne...Három oké szép a tüzijáték,de ha oda viszi a szopós babát s megsérül ne hogy az már a szervező bűne legyen,nem szorítottak pisztoly a fejéhez anyukának,hogy vigye oda a babát,van tv is,és néha igenis irritál a sok nagy család,mert sokan tenyész farmot csinálnak segélyért,de nem a gyerekszeret miatt az elhiheted nekem,naponta látom,hogy élnek családok,van 4 5 gyerek,cspért stbiért,cselédnek,de amúgy levannak kakálva és hozzánk jönnek terápiára,lelkisegélyért,családlátogatásnál,meg látom,mhogy minden fontosabb,(plazma tv,pia,stb)mint gyerek,csak a gyerekért járó pénzből vanak a dolgok,a gyerek meg koszos,éhes,mi adunk neki enni,Mert az anyja apja magáról se tud gondoskodni csak nyújtja a kezét a maniért hogy legyen miből dizsibe kocsmába mennie.Igenis aki nem való szülőnek ne vállajon gyereket szerintem,mert csak a gyerekek szívnak az ilyen miatt.És lehet nyers voltam,de a héten történt családlátogatás során ,miután közölték velünk hogy nem kell segítség csak sör kell,öt éhes száj mellet akkor elhiheted hogy majdnem leütöttem apukát,és azon vagyunk mindig,hogy a gyerekekt ebből kiragadjuk.De akkor is mi vagyunk a szarok hogy elveszük őket a tökéltes drága szüleitől.De lehet tényleg én látom rosszul.Kövezettek meg.
2010. okt. 3. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:

tüzijáték pont nem olyan esemény aminél a szervezőt lehet bűntetni apróságokért, olyanért max ami egy felnőttre is veszélyes lett volna.


egy koncerten pedig ki van kötve, h x év alatt csak szülői kísérettel engednek be kiskorút, illetve szerintem ott meg van a felelősségtolás is, hogy saját felelősségre vigye be a gyereket, amelyik szervező ezt nem köti ki az ászf-ben az hülye.

2010. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van előző hogy hülye a szervező ha nem köti ki ezt meg azt,de a szülő felelőssége,az ő gyereke,ő vitte oda,sajnos ismerek olyat aki pár hónapos babára cigi füstöt fúj és mikor megkérdezem,hogy miért veszélyezteti a pici egészségét,annyit válszol,hát hogy szokja a gyerek a füstöt. Meg aki a válás után apukán ugy akart bosszút állni,hogy a gyerek nemi identitását próbálta megváltoztatni,vagy aki csak azért szült hogy apucit megfogja és miután kudarcot valott ezért a kislányt bünteti,testileg és lelkileg, a gyerek néha sajnos csak a szülő eszköze a céljaihoz...Nem is tudom miért tetem fel ezt az összetett kérdést,lehet csak kiakartam írni magamból,ezt a sok szart amiben nap,mint nap dolgozom,mozgok,élek....
2010. okt. 3. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igazat adok neked, láttam én is ilyeneket és nagyon sajnálom őket, mert ezt a példát látja a gyerek is és viszi tovább a dolgokat. Szomorú, szerintem csak ki akartad írni magadból ezt a sok keserűséget amit láttál a héten...
2010. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem csak egyhét,ebben mozgok az év 365 napjában.
2010. okt. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!