Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom testvérének az apósáék...

Párom testvérének az apósáék nekünk kicsodák? Esküvőre őket meg kellene hívni?

Figyelt kérdés

Hazasodunk, de nem tudjuk kiket hívjunk meg. Olyanokat, akikhez semmi közünk nincs nem szeretnénk meghívni, mert a valóságban tényleg nem sok közünk van hozzájuk. Vagyis semmi.

Anyuka szerint meg kell hívni, de szerintünk nem, mert sem érzelmi sem pedig más szálak nem fűznek minket oda.


Mi úgy gondoljuk azokat hívjuk, akiket szeretnénk ott látni, Bivalybasznádi rokonokat, akikkel a kapcsolatot sem tartjuk pedig nem. Szintúgy azokat sem, akiket nem is ismerünk.

Igazából a szokások miatt kérdezem. Szokás avagy nem szokás?


2023. ápr. 8. 14:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%
Emiatt sem jó, ha a szülő vagy más a szponzor.
2023. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%

14


Az illem pont egy olyan dolog, ami generációnként változik, és mindig is változott már alapból, mivel az aktuális társadalom hozza létre a szabályokat. :D Amúgy elvileg az is az illemhez tartozna, hogy nem pofázol bele a felnőtt gyereked életébe, nem? Akkor meg miről beszélünk?

2023. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

22!


Jajajaja :D :D :D :D :D

2023. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%

Szokás, kell, muszáj, illik.

Már nem tudom értelmezni ezeket a szavakat.

Saját döntésem van, saját életem.

Ha rájössz, hogy soha senkinek nem fogsz megfelelni, és az ezért való küzdések mind feleslegesek és csak boldogtalanná tesznek, na akkor fogsz nyerni.

Nem szorosan a kérdésre válaszoltam, de szerintem érted. 💗

2023. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
74%
Kb senki, ha nem vagytok annyira joban amugy akkor felesleges meghivni öket.
2023. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
14-es, érvek helyett máris burkolt személyeskedés :D Pacsi
2023. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!