Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigység? Vagy én gondolom...

Irigység? Vagy én gondolom túl komolyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 24 éves fiú vagyok. öcsém most töltötte a 23 at.

Évek óta egymással élünk a lakásba, de mindig keresi anyukám a mostoha apám, Szerelésben, vagy egyéb dolgokban. Mikor próbálok és igyekszem segiteni én is, oda nem kellek. majd jön az öcsém és majd megcsinálják amit kell.

Ha valami baj van az öcsémet keresik, vagy ha kell valami segitení való. ugyan ezvan a munkahelyen is, fönökök,kollégák csinálják ezt velem.

És íszonyatósan fáj semmibe vagyok nézve.

Már nem tudom tudom mit csináljak évek alatt ez a játék megy.. fáj



2023. ápr. 23. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az nem lehet, hogy az öcséd segitsege valóban az, mert ert hozzá, míg a tiéd inkább csak labatlankodas lenne?
2023. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehet nem veszed észre, és bunkó a stílusod, ezért nem akarják hogy segíts.

Vagy elfogadod hogy ez van, és nem próbálsz meg másnak segíteni!

2023. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

És még: Lehet, hogy te úgy érzed, de valójában "nem azonnal" reagálsz, míg az öcséd és a többiek igen.

Érdemes lenne megkérdezni egy kívülállót (pl. kollégát, akiben megbízol).

2023. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis önismeret kellene neked. Vannak férfiak és nők akik nem látják be, hogy nincs tehetségük, kézügyességük, türelmük bizonyos dolgokhoz.

Nekem nőként például nincs érzékem a varráshoz, hímzéshez viszont bármikor összerakok szó nélkül egy ikea bútort.

A férjem ért a kerti dolgokhoz, fa metszés, ültetés, kertészkedés,stb de egyáltalán nincs érzéke az összerakásokhoz, legyen az bútor, vagy gép. A haverja autószerelő, de ő is inkább hazazavarja, hogy ne segítsen mikor az autónkat szereli.

2023. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan gondok vanank amihez ö ért, logikus h öt lkeresik.
2023. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván ő ért hozzá, te meg nem - ilyen egyszerű, és ezen nem kell bevágni a durcát.


Vagy rá lehet számítani, rád meg nem - ez sem utolsó szempont, hogyha megkérek valakit, segítsen, nem leráz, hanem megbeszélünk egy időpontot, jön és segít.

Nem kell azonnal, de tudjam, hogy amikorra megbeszéljük, ott lesz.

2023. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi a szakmád? Milyen munkakörben dolgozol?
2023. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
A nemedről eddig nem esett szó,pedig sok dologban (segíteni valóban) az nyom leginkább a latban.
2023. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
56%
Bocs,figyelmetlen voltam. Mea culpa.
2023. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!