Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyem a nőgyógyászom?

Menyem a nőgyógyászom?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire lenne fura a való életben?

2023. ápr. 24. 15:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Huszas, attól hogy szakmai szemmel néz, még intim dolog.
2023. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van. Nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy egyébként egy asztalhoz ülök le vele, miután a hüvelygombámról meséltem neki múlt héten.

Megint más az, hogyha pl. rád nyit zuhanyzás közben, meg az, hogy konkrétan benned turkál.

És de, számomra az sem szép, hogy a gyereket szájon csókolja bármelyik szülő.

2023. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna.
2023. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy teljesen más, de mégis kicsit hasonló: kozmetikusként egy picit látom a másik oldalt: csinálok intim gyantát (nőknek), ha rokon kér, nekem nem probléma, nekem az munkaterület, teljesen elvonatkoztatok attól, mit látok, nekem az nem intim testrész, hanem lecsupaszítandó szőrös felület. A gond a másik oldallal van szerintem. A vendégeknek szokott iszonyú kellemetlen lenni a pillanat, mikor félre kell húzni a fehérneműt, pedig mindent megteszek, hogy a lehető legkomfortosabb legyen. A legtöbb nő például elnézést kér (!!!) tőlem, hogy szőrös az alsóváros, miközben nekem épp ebből van munkám. Szóval én elhiszem, mikor egy orvos azt mondja, hogy elvonatkoztat attól, hogy az anyósát vizsgálja, vagy az idegen Marika nénit. DE! Páciensként én se a családi barát fogorvost választom, mert szörnyen kellemetlennek érezném, hogy ismerős nyúlkál a számban, és közli például, hogy szuvas az egyik fogam, vagy hogy nem tisztítom rendesen a fogközöket ejnye bejnye.

Szóval neked kell eldöntened, hogy belefér, vagy nem. Én semmiképp nem hozzá mennék, de ez én vagyok.

2023. júl. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!