Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább amit...

Mi volt a legdurvább amit tett veled bármelyik családtagod?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Elöször mesélj te!
2023. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Foylamatos kibeszélés...
2023. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Kirugatott a munkahelyemről (ő is ott dolgozott, de azóta visszanyalt a fagyi, mert őt is kirúgták), visszaélve azzal, hogy az akkori főnök szeretője volt. Mindezt azért tette, mert egy dologban vissza mertem neki szólni, nem alázkodtam meg előtte, mint egyébként...
2023. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

Apám szájonvagott. Igaz, jogos volt, mert feleseltem anyámmal, és többszöri felszólításra sem hagytam abba. De a szám kissé kirepedt. Kamasz voltam. (és megjegyzem, nem lettem lelki sérült, és imádom apámat).


Ennél durvábbat halistennek nem tett velem egyik családtagom sem.

2023. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Anyám ovis koromban azt mondta, dögöljek meg.
2023. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
13%

Engem unokatesom megtaposott tűsarkú csizmában

De én kértem tőle

2023. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
69%
Anyám elárult :((
2023. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Seprűnyéllel fejbe verés, fojtogatás, kővel dobálás, égő kályhára lökés, télen kizárás, evés megtiltása, a kismacskám földhöz verése a betonra (frepedt a hasa és kijöttek a belei, a kis feje kilapult, de még estig nyávogott),kutyám baltával való agyon verése, anyukám előttem verése, napokig tartó, napi többszörös verés nekem, anyámnak és a testvéremnek is, amiért 10 évesen nyugtatózni kezdtem magam. "Apám" csinálta ezeket.


Pofozás, hajtépés, kézre taposás, monokli ütés, csúfolás, mások előtt megszégyenítés, arcon köpés, lopás - ezeket a bátyám csinálta.

2023. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem velem, de dednagyapam titokban az unokahugomra ajandekozta a hazat minden ingosaggal, amiben eltek dednagyanyammal. Akkor derult ki, amikor meghalt es megjelent az ugyved a tennyel, hogy ez van. Nem tudom, mi mehetett vegbe a hatterben, hogy unokahugom szulei vettek-e ra valahogy, mindenesetre dednagyanyamat azonnal kipateroltak a hazbol es otthonba kerult, nagyanyam (a gyerekuk) konkretan semmit nem orokolt, pedig o volt az, aki jart hozzajuk foglalkozni veluk es segiteni folyton, a hazat eladtak + a sajatukat is es vettek belole valami farmot lovakkal meg minden. Nekem kicsit trukkozes feelingje van a dolognak, de tenyleg nem tudom a pontos reszleteket (es mas se, nagybatyamekon kivul valszeg), nem tartottam mar akkor a kapcsolatot nagyon az ottani rokonsaggal.
2023. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Bátyám magára iratta a szülői házat... Még életükben. A másik bátyám pedig elkerült, amikor az egész életem kisiklott és tehetetlen voltam. Ígérte, hogy benéz. Sokszor. Bár ne tette volna! Kisfiam nagyon várta. Én meg elvártam volna.
2023. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!