Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottátok ezt a történetet?

Hallottátok ezt a történetet?

Figyelt kérdés

Http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2010/10/10/v8-asok_foztek_kolontaron/1/#szoveg


Megkérem a moderátorokat, hogy ne töröljék, ne helyezzék át a kérdést. Ha végigolvassák a linket, meg fognak érteni.

Nem kívánok reklámozni senkit, nem célom más honlap(ok) népszerűsítése, csupán meg akarom mutatni, hogy van még emberség ebben a világban.


2010. okt. 10. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem is igazán reklám...


Nincs oka a modiknak törölni:) Csomószor linkelünk termékeket, meg oldalakat ide...


Amúgy meg tényleg jó kezdeményezés..

2010. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
valaki bunkó mégis jelentette a kérdést :/
2010. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
azért a linket legalább berakhattad volna helyesen, ha már a kérdésed nem is kérdés valójában...
2010. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Végig olvastam. Most is folynak a könnyeim. Minden tiszteletem azoké az embereké, akik odamentek abba a pokolba segíteni.
2010. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Először is le a kalappal!


És amiért sokan le fognak pontozni.


Kíváncsi volnék (jó magyar szokás szerint) arra, hogy valójában miből élnek ezek az emberek, mert az hogy van egy autóimádó klubbom meg websájtom még nem hiszem hogy annyit hozna a konyhára, hogy csak úgy ingyen főzögessen valaki egy fél városra, főleg a mai árak mellett..


Szóval komolyan érdekelne miből élnek az urak.


Tőzsde? Drog? Csempészet?


Vagy tényleg ilyen kapós lenne az az oldal és a klub?

2010. okt. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert? Egy pár bogrács gulyás kisebb vagyon szerinted? Ennyit a haverokkal is megfőzöl nyáreste, fájna, ha egy fokkal kevésbé lennél negatív, rosszindulatú és kiábrándult az életből?
2010. okt. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
01,20-nak. Ez itt nem a vagyonosodási vizsgálat helye! Rengeteg olyan gazdag ember él nálunk, akiben fel sem merül a segítség kérdése. Mellesleg mi is erőnkön felül adakoztunk, ha azt vesszük, mégsem éreztük úgy. Másnap bementünk a pokolba és csak két nap múlva jutott eszünkre, hogy egyáltalán szabadott volna-e? Autóztunk kétszáz kilométert, azóta nem ültünk kocsiba, mert nincs pénzünk benzinre /szerdán már lesz/.
2010. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha van a társágban (autóimádók) 25 ember, aki csak fejenként 5000 ft-ot ad be, akkor is összejött 125 ezer ft.Abból már lehet főzőcskézni nem?!2-3 ember felvállalja, hogy oda megy főzni, ez a társaság így segít rajtuk!Én is mennék, ha tudnék/tehetném.De mivel nem tudok, ezért adakoztam nem is egyszer telefonon keresztül.Nekik ez is sokat jelent
2010. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2010. okt. 14. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kissé negatív vagyok,de nem pont ezzel kapcsolatban,hanem azzal h kíváncsi lennék rá,hogy ha nem kapta volna fel ezt az egész sajnálatos dolgot a világsajtó,meg a pápa stb.,akkor is ennyire foglalkoznának e ezekkel a szerencsétlen emberekkel,nem a hétköznapi emberek,hanem a vezetők,politikusok,stb...Elvégre is,éppen vmelyikük hibájából történt az,ami..:(
2010. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!