Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 4éve szeretek egy lányt...

Már 4éve szeretek egy lányt tudta régeben h szeretem de nem jártunk mert nem szeretett aztán 1-2éve mindig találkozunk járunk moziba elméletilge barátok vagyunk. Muszáj kérdőjelet tenni kérdőjel?

Figyelt kérdés
találkozunk járunk moziba elméletilge barátok vagyunk félek lépéseket tenni mert hogyha nem is párkapcsolatot de barátságot azt megszeretném tartani msot másik iskolában vagyunk mind2en álítólag bejön neki a pasi hogyan tudnám elfelejteni?az én iskolámba öszesen van 15lány(műszaki szakközép iskola)megőrülök.15/F
2010. okt. 11. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy mit érzel! Gondolj arra, hogy ha igazán jo barátok vagytok, akkor nem lesz semmi galiba, ha meg megharagszik, akkor annyit is ért a barátság. Ugyanakkor, ha ö is igy érez, akkor meg beteljesült egy "álmod"
2010. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki.Ha ülsz a babérjaidon,akkor egyszer csak kisétál az életedből egy másik sráccal,aki mert bátrabb lenni és akkor már késő megbánni azt,ami lehet,hogy a tied is lehetett volna,ha előbb észbe kapsz.Másrészt megérteném a lányt is,ha be is jössz neki,valószínűleg ő is azt hiszi,hogy te csak barátkozni akarsz vele,mivel eddig nem léptél még felé 2 év alatt és éppen ezért nem hinném,hogy lépni fog.Szerintem ha ilyen régóta ismeritek egymást,akkor elvárható,hogy a srác,azaz te kezdeményezz.

21/l

2010. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most mit írjak?

Amit szeretnél hallani (ezt már írták mások), vagy az igazságot?

Az igazság az, hogy ne reménykedj, nem lesz belőle szerelem a részéről, jobb volna, ha elfelejtenéd. Írod, hogy legalább a barátságát meg szeretnéd tartani, de úgyis többet akarsz majd (valld be magadnak, most is így van). Szerintem a barátság sem komoly a részéről, csak kell éppen neki valaki.

Legjobb, ha elfelejted és nem találkozol vele többé, nem pazarolod rá az idődet. Ebben a helyzetben csak magadat teszed tönkre.

Az alapján, amit írtam, ne becsüld le magad, attól, hogy neki nem kellesz, lehet, hogy sok lány örülne neked.


A tapasztalat beszél belőlem. 14-17 éves koromban nekem is volt két hasonlóan elérhetetlen szerelmem (no nem egyszerre, egymás után). Az elsőben sokáig reménykedtem, de a másik esetében egyszer csak gondoltam egyet és örökre elbúcsúztam. Sokkal szebb, rendesebb lányokkal hozott azóta össze a sors, akikkel boldog kapcsolatom volt (na jó voltak viharos kapcsolatok is). Most pedig elvenni készülök egy szép, megértő, kedves, csendes lányt. Remélem nem lesz belőle házisárkány.

33/F

2010. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyet értek az első válaszolóval !
2010. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!