Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám állandoan üvöltözik...

Anyukám állandoan üvöltözik velem,feszült miért?

Figyelt kérdés
az utóbbi hónapokban kicsit más lett édesanyukám hozzá szólok és feszülten válaszol nekem, volt olyan is többször is hogy megütött,már mindennapos a veszekedésünk és nem értem miért ilyen velem. önálló életre képtelen vagyok mert paranoid skizofrén vagyok,gyógyszereket szedek.dolgozni sem tudok egyenlőre. Hogy javulhatna anyuval a kapcsolatom? 32/F

2023. jún. 26. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Terápián mit mondanak? Mármint ugye ilyen esetekben együtt KELL járni, ugyanis nincs más út.
2023. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem járunk terápiára
2023. jún. 26. 07:56
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

És akkor mi a terv? Még a hátralévő 20-30, neked meg akár 40-50 évre is?

Ha meghal, neked mi a terved?

2023. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Pedig valóban el kéne menni, neked is kezeltetned kéne magad. Nyilván azért üvöltözik, mert nehéz neki is az, hogy nem dolgozol. Ha elhelyezkednél, azzal sokat javulna a helyzet.
2023. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kezeltetem magam ha nem tünt volna fel az irásomon 16 éve kezelnek skizofréniaval
2023. jún. 26. 08:28
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

De édesanyádat nem. Szomorú, hogy még mindig itt tartunk, hogy csak a beteg van kezelve. A környezet le van szarva, hogy ő hogy birkózik meg ezzel, milyen érzesei vannak, mitől fél, az nem szamít. Örüljön, hogy ő nem beteg.

Ha legközelebb mész kezelésre, bár szerintem te a gyógyszerfelírást tekinted annak, az elbeszélgetésen említsd meg a problémát édesanyáddal. Ez nem a gyakori dilettáns csapatának hatásköre.

2023. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Gondolj vissza arra, mit mondasz neki, amikor kiabál vagy megüt. Elítélem az erőszakot, főleg egy beteg emberrel szemben..

De!

Hiába vagy kezelve, akkor is lehetsz enyhén paranoid. Nem lehet, hogy olyan dolgokat mondasz neki, amik irreálisak, a téveszméidből fakadnak, ezzel felbőszíted?


Saját megad lehet ezt fel sem ismered, mert igaznak gondolod.



Engem is felidegesített, amikor az anyukám megvádolt olyan dolgokkal, amik nem voltak igazak. Sajnos ő azt hitte neki van igaza, a világ összeesküdött ellene.


Mit mondasz neki, amikor dühbe gurul?

2023. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rám azt mondják, hogy olyan birka türelmem van, hogy nemcsak fát lehet vágni a hátamon, de még gyújtóst is hasogathatnak utána.

Viszont a változókorban gyakran voltak hangulat ingadozásaim.

Aztán amikor pajzsmirigy beteg lettem, komoly erőfeszítésembe került, hogy kordában tartsam az érzelmeim, főleg a dühöm. Ahogy más pajzsmirigy betegekkel beszélgetek, szinte mindegyiküknél probléma, hogy feszültek, ingerültek, majd fel robbannak. És nem mindenki tudja kontrollálni ezeket az érzéseket. Az benne a legrosszabb, hogy néha csak úgy a semmiből jönnek és egy apróság miatt is felrobban az ember.

2023. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Youtubeon üsd be megtérők imája Jézus vérével fedd be magad meg dicséretet nézz youtubeon énekelj ez a démonok felett erőt demonstrál utána csend lesz mert anyukádba a démon elgyengül ellened.
2023. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? lehet épp változókorban van, olyankor megesik hogy hirtelen megváltozik a termsézete.
2023. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!