Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám lelépett a járművemmel...

Bátyám lelépett a járművemmel amivel munkába megyek, mit tévő legyek?

Figyelt kérdés

Megkérdezte, mehet-e enyémmel délre, mert besz*rt az övé - neki is van mocija, csak a mocija már régi és újitani kell rajta az meg ugye pénz.


Mondtam mondom nem mert én is megyek melóba, ráadásul korábban. De mintha ezt nem tudná???


Emellett én 5 re megyek ő csak 8-ra. Ott van neki a busz addig vagy valami haverja.


Felkelek, kész vagyok.


Látom sehol a mocim kulcsa (ajtó melett van egy ilyen akasztó) elkezdtem keresgélni gatyámban meg abátban.


Kinézek az ablakon, hát a moci sehol. Azonnal sejtettem mi történt. Felhívva bevallotta azzal az indokkal, hogy nem jött a busz pedig ő várt.


Totál kivagyok idegileg. Nem tudok menni melóba miatta (megint!). Főnök szigorú, azt sem tudom mit mondjak neki. "Bátyám elvitte a mocim bocsi?"


De az a baj, hogy ez már nem az első alkalom. Volt hogy buliból láthatóan ittasan jött haza, megint az én mocimmal. Nincs szivem saját bátyám rendőrség elé kényszeríteni, de mi a lofszt tehetek? Ez már kibírhatalan és a munkámba is kerülhet. vagy a jogsim vagy a mocimba.


Fájó szívvel kérdezem, de rendőrség mit csinálna vele ha őszinte lennék az ügyben (meg végül ő is)?



2023. júl. 1. 21:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%

Elég gusztustalan, ha tudja mibe kerül ez neked, amikor van más opciója is egyébként.


Nyilván nem te vagy a hibás, de ha már ez nem az első alkalom, pláne úgy, hogy ittasan jött vissza, akkor lehet el kéne dugni jobb helyre azt a kulcsot vagy valami.


Simán fel lehet jelenteni a rendőrségen. Ez lopás. Ki tudja lehet jogsi nélkül ment meg ilyenek, rendszám meg minden.


A rendőrök meg ha megmondom nekik, hogy hol tartózkodik/tartózkodhat, szépen kimennek hozzá. De szerintem te is tudod.


Emiatt lehet ki is rúgnak, ezt azért átgondolhatta volna elég mélyen.


A jövőben jó helyre, ha lehet széfbe helyezd a kulcsot.

2023. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Hogy került a kulcs hozzá? Vigyázz rá jobban.
2023. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Mi a valódi kérdés? ha megér annyit a rendőrség előszedi, de akkor utána az eljárás is megindul a lopás miatt.
2023. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%

Hol laksz, valami hatalmas faluban, hogy máshogy nem tudsz bemenni munkába? Se busz, se vonat, se bicikli, se semmi, és gyalogolni nem lehet, mert 40 km-re van a munkahely?

Azért kérdezem, mert bármikor lerobbanhat a moci is. Ha reggel próbálod beindítani, és nem megy, akkor semmi B terv?

2023. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod az egyik barátod/haverod/rokonod/barátod/szomszédod és nagyon szépen megkéred, hogy vigyen el a bátyádhoz. Elmész, rátöröd az ajtót, megmondod hogy elviszed a motorodat és eljössz vele.
2023. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
tudod 4-es van ahol fél 5 kör megy az első busz vagy később (ha megy). simán lehet faluban lakik.
2023. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
6 attól még simán lehetne B terv. mert bármikor szükség lehet rá.
2023. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Jármű önkényes elvétele. Bűncselekmény.
2023. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
37%

Ja, akkor a sok lepontozó szerint nem kell B terv. Soha. Felesleges. A motornak mindig indulnia kell, és olyan nincs, hoyg nem, vagy bármi történik vele.

Ha jól pértem, nem 1 perccel munkába indulás előtt derült ki, hogy nincs motor, de bocs, ha tévedek.

2023. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 veterán vas ***** válasza:
83%

Nem ismerem ezt a problémát.

Egyke vagyok, tesó nélkül.



Amúgy ha Te 5-re mentél volna, Ő pedig csak 8-ra, akkor hogy is van????😜

2023. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!