Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják a nők elmarni,...

Miért akarják a nők elmarni, kiközösíteni, kizárni a férjük családját?

Figyelt kérdés

Azzal kezdem, hogy tisztelet a kivételnek, de én magam nőként is azt látom a környezetemben, rokonoknál, barátnőknél, közeli ismerősöknél, itt az interneten meg pláne, hogy a nők tartós kapcsolatban valamiért már alapból nem szeretik a férjük családját, és igyekeznek kizárni őket, amennyire csak lehet.


Mindig a férj családja a rossz, ők gondolkodnak hülyén, nekik vannak hibáik, bezzeg a nő családja az szent. Velük lehet napi szinten telefonálni, találkozni, mindent megosztani velük, mert az nem baj, ha ők beleszólnak valamibe, csak a férj családja ne tegye.


Ez ugye nyilván főleg anyós-meny kapcsolatoknál jön ki, a pasi anyja mindig sz*r, és ha a pasi valamiben netán egyetért az anyjával, akkor anyucipicifia, ha segít nekik, ki van használva, ha rendszeresen tartja velük a kapcsolatot, akkor nem váltak le egymásról.


Ha a nő teszi ugyanezt az anyjával, az belefér, csak jó az anya-lánya viszony. És természetesen mindig az apai nagymama a rossz nagymama, aki mindent rosszul csinál a gyerekkel.


Mi az oka ennek a jelenségnek?



2023. aug. 3. 16:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ilyen jelenség, így értelmetlen a kérdés. Egyedi esetek vannak. Sok helyen épp a férfi idegeníti el a nőt mindenkitől, nem csak a családjától. Csak ő nem ír ki kérdést a netre az anyós/apósról, meg nem picsog, csak simán kioszt egy-két pofont a feleségnek.
2023. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező!

Gyaníthatóan te vagy itt a gyíkon az egyetlen nő, aki a valóságot látja.

Tökéletesen leírtad a jelenséget!!

2023. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
23%

Ki kell egészíteni még azzal,hogy lapátra teszik a férj barátait, hobbiját. Meglevő gyűjteményeit elkezdik kidobálni.

A lakásba,ahová befészkelik magukat, a meglevő bútorokat azonnal cserélni akarják, hogy minden az ő ízlése alapján legyen.Persze a barátnők azonnal jöhetnek, akár csapatosan. No és a kedves mama és testvérek akkor jönnének,amikor nekik tetszik.

A férj családja persona non grata - egy kivétellel,ha pénz kell,vagy más segítség.Akkor persze jók és elvárják ezt !

Öt ilyen példa is volt a családban. Mind elvált és nehéz volt a kullancs nőtől megszabadulni,sajnos nem kevés gond, anyagi veszteség árán.

És mind az ötnél a nő telepedett be a meglevő lakásba, mamácskája mellől.Akihez mehetett vissza aztán :)

2023. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ez sose volt ilyen. Nem tudom máshol, hogy megy de biztos nem lennék olyannal aki el akar idegeníteni a vér szerinti családomtól. Ez egyszerűen egy szemétség és az ilyen embert kb egy önző, egoista szarnak titulálom!
2023. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Az éremnek két oldala van. Anyósom is hisztizik hogy elmarom tőle a fiát, pedig ő maga löki el magától. Ha valamit nem úgy csinálunk ahogy azt ő elképzeli akkor szeretetmegvonással büntet. Nemrég heti szinten hívtuk, jöjjön át pizzázni, menjünk el fagyizni, stb, de épp meg volt sértődve valami baromságon úgyhogy nemet mondott minden meghívásra, az unokája szülinapi bulijára se jött el. De én marom el a fiát...:)
2023. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Volt 1-2 kapcsolatom. Ahol normális volt a párom családja, ott érdekes módon jól megvoltunk. De volt egy olyan is, ahol annyira irritáló volt a rikácsoló, káromkodó taj paraszt viselkedés, hogy szinte ki nem állhattam őket. Na hát velük nem szívesen találkoztam, de nem is mutatkoztam velük sehol.
2023. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
16%
Pickmeeeee
2023. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet általánosítani. Ezt annak ellenére írom, hogy a sógornőm iskolapéldája annak, amit leírtál, azzal a kivétellel, hogy neki nincsenek már szülei. Mégis a testvérem szülei (tehát az én szüleim) ellen fordult, teljesen alaptalan, mondvacsinált indokkal. De ő klinikai eset, nárcisztikus, toxikus. Nemcsak úgy írom, pl a kiscsoportos gyereknek előírja milyen formában és szavakkal kell bocsánatot kérnie, ha játék közben véletlenül hozzáér (pl véletlenül meglöki a kezét) az anyjához. A testvérem nem meri kibontani a saját leveleit, mert akkor a felesége leordítaná a fejét, hogy hogy merte. Ezeket a példákat csak azért írtam, hogy lássátok, hogy tényleg beteg. De mindig a szituációban lévő embereken múlik, milyen lesz a kapcsolat (ha egészségesek). Sajnos, bármelyik fél mentális, pszichés betegsége egy egész családot tönkre tehet.
2023. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
A fiús anyukák életképtelennek nevelik a gyereküket, hogy mindig szükség legyen rájuk, és ők legyenek a NŐK a pici 40-es fiúcska életében
2023. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
42%

Csak el kell olvasni itt a gyakorin, hogy allandoan azon panaszkodnak a nok, hogy a ferjuk nem szarja le az anyjat. Ha mar havonta egyszer telefonon beszelnek, egybol anyuci pici fia, aki nem tud elszakadni az anyja csecserol.


Alapvetoen feltekeny, rossz termeszetu nok az ilyenek, akik oregkorukban allandoan a gyerekei nyakan ulnenek es valojaban nem az anyos volt a rossz, hanem ok

2023. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!