Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kéne szoktatni ezekről a...

Le kéne szoktatni ezekről a feltűnést keltő megnyilvánulásokról a férjemet?

Figyelt kérdés
Talán az elmúlt egy évben kezdődött hogy mikor mentünk egy elegáns étterembe akkor mikor zongorával kisért dalt adtak elő a vendégeknek akkor ő rákönyökölt a zongorára és amolyan vezénylő mozdulatokat végezve intonálással (mert a szöveget azért ne tudta) szintén kísérte a dalt. Ezt több alkalommal megcsinálta lévén rendszeresen járunk oda. Ezt elintéztem annyival hogy ismerősöknek meséltem "képzeljétek megint mit csinált a Dénes!". Aztán nyár elején esküvőn voltunk. Este a lagziban is volt élőzene meg dal, amikoris ő ilyen step-néptánc-diszkótánc egyveleggel vonta magára a figyelmét. Ezzel mondjuk sokat nem foglalkoztam hisz mindenki tök laza bulizós hangulatban volt ott. De most nyár legvégén ilyen csoportos utazáson voltunk és utolsó nap ilyen búcsúestés mulatságot rendeztek: táncverseny, illetve tánc úgy hogy két homloka közé szorítsák a felek a gyufásdobozt, plusz activity. Nos ezekben egyikőnk sem volt aktív de két játék közt az idegenvezető gondolta hogy énekel nekünk. Egész jól énekelte a hamu és gyémántot, csaképpen a férjem is kiperdült mellé kigombolt inggel és elkezdett rávokálozni vagy mi, hogy az utolsó egy-két szót hajlítgatva megismételte. Meg ilyet is közbevetett hogy "Hölgyeim és Uraim ! A színpadon (...) Erika feat (...) Dénes!" Persze huszonéves fiatalok vihogtak hogy " ki a ... ez a fószer?!.. Ja abból a kétgyerekes családból az apuka." Most ezt hagyjam, ne hagyjam? Végülis nem árt senkinek vele csak olyan érzésem van hogy ez nincs igazán rendben

2023. szept. 17. 19:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%

Imádom! :D Én szívesen mennék vele ilyen helyekre, elszórakozunk ketten, téged pedig nem fog beégetni. Mindenki jól jár.


33/N

2023. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Nevezd be a férjedet valamilyen tehetségkutató műsorba!
2023. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Ez vagy kitalált sztori, vagy a férjed tökéletesen idióta
2023. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

🤣🤣🤣

Vicces a férjed. Ha más egyéb dologban nincs bajod vele, akkor engedd el a dolgot. Ő ilyen. Szeressétek egymást!

2023. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Most ti tényleg hagynátok hogy bárki hülyét csináljon belőletek, szinte állandóan?

Szerintem szoktasd le róla, mondd meg hogy ez kellemetlen. Ha elkezdi, sétálj ki onnan ahol vagytok. Ha nem hagyja abba ne jelenj meg vele sehol többé.

2023. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hány éves a férjed, de 50 felett kell arra is gondolni, hogy akár demenciával járó betegség egyik első tünete is lehet. Az agy homloklebenyében vannak azok a kontroll funkciók, amelyek visszatartanak bennünket hülye és kínos cselekedetektől is többek között. Amikor a betegség a homloklebenyt érinti (és több ilyen van), a viselkedés gátlástalanná válhat.
2023. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Eddig nem tűnt fel, hogy ilyen paraszt?
2023. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

Full partyarc a férjed. Az enyém is ilyen. Te meg nem tudtál tovabblépni a "mit fognak szólni mások" mantrán.

Ha eddig nem ilyen volt, akkor érdemes lenne vele beszélgetni hogy hogy érzi magát, esetleg kapuzarasi pánik, nem tudta magát megvalósítani, stb.

2023. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%

1es válaszadó!


Undorító, hogy nő létedre nyilvánosan nyomulsz és ajánlatot teszel a kérdező férjével szemben.

Gratulálok a stílusodhoz, messze kerüljenek el az ilyen és hozzád hasonló nők.

2023. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
10. Attól tartok, téged nemcsak a nők kerülnek el, és nincsenek barátnőid, de a férfiak is menekülnel, ha ilyen frisztrált vagy, és a nyomorod kivetíted. Dolgozz magadon. Ne vegyél mindent véresen komolyan, pláne a neten.
2023. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!