Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen kollégiumban lakok...

24 évesen kollégiumban lakok már 4.éve és 3 szobatársam van, azaz folyamatosan van valaki körülöttem. Illetve fürdésnél, WC-n ugyan ez. Otthon is egy percet sem vagyok egyedül emiatt folyamatosan ideges vagyok. Mit tanácsoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Dolgozom suli mellett, de az a pénz kajára, magántanárra és ruhára/ tisztálkodási szerre megy el. Segítsetek mit csináljak, annyira kellene egy kis egyedüllét hogy azt érzem becsavarodok már.

2023. szept. 30. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nap közben el tudz menni könyvtárba vagy hasonló helyre, ahol relatív egyedül vagy, de ha ez nem megoldás, akkor kivehetsz egy lakást, esetleg két-három másik valakivel közösen, de neked akkor is van egy külön szobád.
2023. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Menj el sétálni
2023. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

A séta nem olyan, mintha egyedül töltenél otthon legalább pár napot.

A mai világban nehéz spórolni. De az egészség a legfontosabb, és ha ez miatt feszült vagy, nem lesz jó vége. Próbálj úgy spórolni, hogy legalább 1-2 éjszakára elmenj valami olcsó szállásra. Esetleg wellnessezni 1 napra.

3 lakótárs, Te jó ég, belegondolni is rossz..

2023. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, lassan befejezed a tanulmányaidat, és leválsz a szüleidről. Addig meg csak kibírod.
2023. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%
KÖltözz külön.
2023. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!