Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim semmit nem hisznek el nekem és olyannal vádolnak meg amit el sem követtem? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit bövebben, ebböl nem derül kis semmi.

Szóval a mit tegyekre a válasz, írd le, mit akarsz kérdezni, de infókat is közölj

2023. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk nem mindegy, konkrétan miről van szó
2023. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát tudod. Tedd azt. Az lesz a legjobb.


/ez a válasz pontosan annyira sokatmondó, mint a kérdésed.../

2023. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

A saját lábadra állni és elköltözni, amint lehet.

(ez is kb. annyira értelmezhető válasz, mint a kérdésed, viszont a szülő-gyerek kapcsolatok túlnyomó többségében egy működő megoldás)

2023. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit bővebb információra lenne szükségünk.
2023. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Bővebben?
2023. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem mindegy, hogy bankrablással vádolnak vagy pedig azzal, hogy behordtad a sarat az előszobába, holott nem is te voltál.
2023. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Biztos oka van, ha nem hisznek neked.

Esetleg sokat füllentettél már nekik.

Hogy mivel vádolnak, azt nem írtad, nem is tudunk reagálni rá.

2023. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

8, nálam például az volt az oka, hogy kényelmesebb volt engem vádolniuk mint kiállni értem. Folyamatosan az idegeneknek hajbókoltak, csak az volt a fontos, hogy a kirakatban ott legyen, náluk békésebb, bájosabb ember a földön nincsen. A gyerekükkel meg csináljon aki amit akar. De az idegen az csak jó ember lehet, biztos én provokáltam. Úgyhogy igen, oka biztos van.

Kérdező, mi történt? Tenni annyit tudsz (nekem is azt kellett volna), hogy szólsz nekik még időben, felnőttként majd te sem biztos, hogy foglalkozni fogsz az ő problémáikkal. Akkor nem éri őket meglepetésként, hogy egyre kevesebbszer látnak. Ezek a dolgok ugyanis nem múlnak el nyom nélkül.

2023. okt. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Elfogadni, és nem megosztani velük semmit.


Nagyjából úgy 14-15 éves korom óta nem hiszik el, bármit mondtam, legyen szó suliról, különóráról, baráti kapcsolatokról, stb.


Sohasem hazudtam nekik, de egy idő után nem tudtak rólam semmit, mert minek? Előtte éveken át úgyis az volt a válasz, csak kitalálom, az nem úgy volt, ne hazudjak nekik, stb.

2023. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!