Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szülnek egyesek össze-vi...

Miért szülnek egyesek össze-vissza?

Figyelt kérdés

Teljesen felbőszültem itt egy pár kérdésen. Van egy 3 gyerekes anya, aki csak a gyerektartásokból tengődik az exe lakásában és kovetel még többet, megin itt a wellnesses zárkózott csaj, meg a többi "anyós nyakára szültem, nem tisztelnek micsinájjak" nők. Ilyenkor elgondolkodok, hogy tényleg vannak ilyen ostoba emberek, hogy valóban a meztelen plcsájukra vállalnak be gyereket, legtöbbször ráadásul nem is egyet? Komolyan engedélyhez kellene kötni a gyerekvállalást. Arra várok komolyan, mikor jelenik meg a húsos csontos sógornő, már csak ő hiányzik a kollekcióból.

Miért jó a semmire szülni, utána meg itt panaszkodni, hogy szar az élet emiatt?


2023. okt. 20. 17:28
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
31%
Az a háromgyerekes anya az agydaganatos fiát neveli, te tuskó.
2023. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
55%
Ezen én is elmerengek és mindig felhúzom magam.
2023. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
1# igen, meg van mellette még kettő kölyke, különböző apától, nulla megtakarítással. Egy zoknira sincs pénze, nulla a megtakarítása. Az ilyen minek szül?
2023. okt. 20. 17:37
 4/56 anonim ***** válasza:
88%
És mit kell ezen felhúzni magad? Minden élőlény, intelligenciától függetlenül termeli az utódokat. Ez az egyetlen dolog amit még a leghülyébb, legszegényebb emberek is tudnak, és inkább az értelmesebbek fogják vissza magukat. Ez mindig így volt és mindig így lesz, semmi értelme hőzöngeni rajta.
2023. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
27%

Köszi első, ezt már nem nekem kell.

Kérdező, én puszta p.csára szültem, barátaink nagy része is. Képzeld, az első gyerek után vitték el katonának a férjemet, utána lett a második. Mai napig együtt vagyunk, 30 négyzetméterről indultunk. Ma nem írom le, mink van, a teljes baráti körünkből egy pár ment szét. Ha addig vártunk volna míg mindenünk megvan, ma két kisiskolás gyerekünk lenne. Most inkább élünk két fiatal szülő, felnőtt gyerekekkel. Nahát!

Ja, a menyem akár szülhetne ide is, normális emberek vagyunk, nem járna rosszul. Gondolom, az általad ekézett nők sem hitték, hogy vadbarmok közé kerülnek. Talán magukból indultak ki, nem a magadfajtákból.

2023. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
86%
Ezen miért vagy felbőszülve? Tudsz ellene tenni, hogy ne így legyen? Nem. Akkor ezek után...
2023. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
20%
Pl mert szeretnének gyereket?
2023. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
84%
Nézz ki Csenyétére.
2023. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak nekem felháborító ez... Majd ha a menyed a nyakadra szül és követelni fogja, hogy kussolj a gyereknevelési tanácsaiddal együtt úgy, hogy egy garast sem fizet bele a rezsibe majd akkor gyere kardoskodni az agytalan ősanyuk mellett. Amúgy gratulálok, hogy volt bennetek annyi életképesség, hogy úgymond a semmire csináltatok gyereket, mégis tisztességesen fel tudtátok nevelni. Látni is hogy ti más generáció vagytok.
2023. okt. 20. 17:47
 10/56 anonim ***** válasza:
61%

Bizony, teljes tömbök voltak Fiatal Házasok Otthona elnevezéssel. Mind-mind puszta p.csára szülve. Viszont céllal, tökéletes céllal. Hogy a gyerekeinknek sokkal könnyebb legyen.

Amúgy igen, kussolnék is. Ha valakinek megengedném, hogy beköltözzön a házunkba, annak én sem főnöke, sem nagyhatalmú ura nem lennék. Ő a fiam felesége, külön család.

2023. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!