Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám azt mondta milyen...

Az anyám azt mondta milyen érzéketlen vagyok, mert nem jelentettem be, hogy költözök, és most kikészült. Aztán múltkor egyfolytában azt kérdezték a szüleim találtam -e már albérletet. Nekik van igazuk?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 18:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Illett volna szólni.
2023. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja,de ők zavargattak. Fog maradni 60 ezer Ft-om mire mindent kifizetek
2023. nov. 2. 18:42
 3/20 anonim válasza:
88%

Nem könnyű elköltözni otthonról, és megértem, hogy aggódnak érted. De nem vagy érzéketlen, csak felnőttél, és szeretnéd a saját életedet élni.

A szüleidnek talán időre van szükségük, hogy elfogadják a változást, és megtalálják az egyensúlyt a kapcsolatotokban. Lehet, hogy segít nekik, ha beszélsz velük az új helyedről, a terveidről, és arról, hogy hogyan tartjátok majd a kapcsolatot. Ha megmutatod nekik, hogy boldog vagy, és hogy törődsz velük, talán könnyebben elengednek.

2023. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Anyósomnak túl hirtelen volt hogy a férjemmel összeköltöztünk 30 évesen.

Ha olyan anyukád gondolkodása akkor sosem lesz elég lassú a folyamat.

2023. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Attol meg nincs joguk arrol tudni, hogy mikor akarsz kikoltozni es hova?


De amugy gratulalok hozza, hogy a honapok (vagy evek) ota tarto nyivakolasod itt gyakorin most a vegehez kozeledik, mert vegre koltozol!


De azt tovabbra is furcsanak talalom,

hogy elegge szukos a kereted, de egy egesz lakast akarsz egyedul kivenni.

Nem tudom hogyan jossz majd ki 60-bol.

2023. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 qkker1 ***** válasza:
26%
Már megint te? Kezdesz unalmas lenni!
2023. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
37%
A szülők gyakran aggódnak a gyermekeik jövője miatt, és az érzéseiket kifejezik a saját módjukon. Fontos lenne megbeszélni velük az érzéseidet, és megértetni velük, miért döntöttél úgy, ahogy. Az őszinte beszélgetés segíthet megértetni a helyzetedet, és közösen találhattok megoldást a helyzet kezelésére.
2023. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ők analfabéta, sötét emberek. Azt hiszik 250 ezer Ft olyan sok
2023. nov. 2. 20:38
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Ezek az analfabeta sotet emberek felneveltek es hagytak, hogy veluk elj 30+eves korodig.

Nem csodalom, hogy mar el akarnak kuldeni.

2023. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja 250 ezres fizetésből meglehet élni persze
2023. nov. 2. 22:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!