Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a hibás?

Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Tesómmal megbeszéltük hogy tegnap én leszek az üzletben mert dolga van és zárás után jön megcsinálunk egy munkát mert hetfo reggelre kell.


Közben tegnapelőtt beszélt barátnőm szüleimmel és mondta néz ajándékot a mamajanak szülinapjára, mert nem tudja mit adjon, megy haza hétvégén. Erre úgy vették h most tartják a a szülinapot.


Erre tegnap jött zárás után tesóm és mondta miért nem mentem barátnőmmel mert h szülinapoznak és én miért nem szóltam neki h jöjjön akkor az üzletbe. ( mert előbb indult barátnőm mint nekik mesélte kicsivel es en még nyitva voltam)


Erre én kaptam h miért nem kommunikálok barátnőmmel..


Mondom miért?- azt beszéltük h ma én vagyok mert dolgod van és zárásra jössz utána megcsináljuk amit kell..erre nem is csináltuk meg mert közölte h kettőig ér rá és addig nem végzünk.


Meg vasárnap reggel van egy kis dolgunk amit inkább en csinálok mint tesóm. Erre mondta ma megcsinálja 8ra. Erre nem jött én csináltam meg.


nov. 19. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor ezt most három mondatban, ki mit ígért és mikor. :D


Pedig elég jók a szövegértési skilljeim, de ez marha zavaros így korán reggel.

nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülinap meg zárás, itt már keveredik, a mikor és hogy része.
nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mi a baj?

Már a kérdés is zavaros, ki tudod kicsit jobban fejteni?

nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma ? 🤣🤷‍♀️
nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a barátnőddel minden meg volt beszélve, egyeztettétek a programot, kinek milyen elfoglaltsága van. Gondolom, ha a baratnőd azt szerette volna, hogy vele menj akkor megkér vagy megoldjátok, hogy akkor menjetek, ha mindkettőtöknek jó. A többieknek semmi köze hozzá. Foglalkozzon mindenki a maga dolgával, ne gondoljak túl és ne kombináljanak. Te pedig ne hagyd, hogy a tesód kihasználjon. Ha valamit megbeszéltek tartsa ahhoz magát. A minimum, hogy szól, ha változik vmi. Ne játszon a te időddel.
nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tesómmal megbeszéltük hogy tegnap én leszek az üzletben mert dolga van és zárás után jön megcsinálunk egy munkát mert hetfo reggelre kell."

Mindig az utoljára megbeszélt dolog áll mindenkivel.

Kár, hogy ezt nem mindenki tudja/gondolja így.

nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!