Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mely családtagjaid elvesztése...

Mely családtagjaid elvesztése fájt nagyon?

Figyelt kérdés
jan. 3. 17:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám, Nagymamám, Nagybátyám.
jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapám, édesapám.
jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Apám
jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Apukámé és anyukámé szinte egyformán fájt. Apukám halálakor jóval fiatalabb voltam, és máshogy álltam a halálhoz. Anyukám halála is nagyon megviselt, de számára megváltás volt a halál, annyira leépült és szenvedett, meg semmi esélye nem volt a gyógyulásra.
jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

3 éves voltam, mikor a szüleim úgyhatároztak, hogy csalási kirándulás a balcsihoz.


Aztánnoda felé menet közbejött egy részeg sofőr.

Apám, anyám, az akkor 1 éves hugom meghaltak. Én egy karcolás nélkül megúsztam kn.


Mai napig gondolkozom mi lett volna ha az nap otthon maradunk.


Intézetben nőttem fel így azóta senki nem volt hozzám közel álló aki elment volna.

jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Apukám, anyukám és a testvérem halála borzalmas időszak volt. Ezt nem lehet feldolgozni, soha.

21 éves voltam amikor elvesztettem őket, azóta egy üresség van bennem. Korábban soha nem sírtam, de most 14 év után is ha rágondolok megkönnyezem és nagyon fáj.

jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyszüleim és a keresztapám.
jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Eddig dédmamám és papám halt meg, mindkettőt nagyon fájdalmas volt:(
jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Több családtagomat is elvesztettem már! De ami számomra a legnagyobb trauma volt, és egyben nagyon nagy lelki fájdalmam a mai napig! A feleségem halála Ráadsul egyik nap még jól volt, a másik nap már ki derült hogy gyógyíthatatlan rákos beteg, és hogy csak napjai vannak. Hát ez a napjai, csak 4 nap volt.
jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú ez a kérdéskör. Mély sebeket szakít fel.
jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!