Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem megy dolgozni...

Férjem nem megy dolgozni hiába könyörgöm.Szinte mindig mikor próbálkozom szóba hozni megsértődik .Mindig csak a kifogások és a vitatkozás.Sokat várok el?10 hónapos a fiúnk. Abból a kis gyed-ből élünk.(140E+csp)

Figyelt kérdés
jan. 8. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék még?
jan. 8. 11:30
 2/129 anonim ***** válasza:
98%
Válás
jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
96%
Pl. menekülj. De nagyon gyorsan.
jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 anonim ***** válasza:
87%
Gyereket vállaltatok úgy, hogy nincs munkája az uradnak? Komolyak vagytok....
jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz ennyiből megmondani, mert nem ismerjük a körülményeket. Könnyű azt mondani, hogy válj el, de inkább kezdjük ott, hogy mióta tart ez az állapot? A férjed sosem dolgozott igazán, vagy csak valami miatt elvesztette a munkahelyét, és azóta nem? Mik az előzmények?

Én olyat is láttam már, hogy egy férfi olyan szinten kiégett a munkahelyén, hogy otthagyta, és aztán 1 évig felkelni se nagyon volt kedve az ágyból. Ilyenkor érdemesebb lenne segíteni neki valahogy, hogy kijöjjön a depresszióból, és újult erővel kezdjen magával (meg a családjával valamit). Valószínűleg pszichológus segítségét kellene kérni első körben. De egy köztetek történő megértő beszélgetés is sokat segíthet. Ami mondjuk nem úgy kezdődik, hogy menjél el dolgozni, te mihaszna.

jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én nem is értem.Hogyan bíztad magad,és mostmár a gyermekeket egy ilyen lusta herére?Mégis mi lesz,ha már nem gyeden leszel,és mondjuk lebetegszel?Nem esztek?El kell hagyni az ilyet a pics@ba.Mi vagy te,hogy őt is eltartsd?Elég lesz a gyereket.Nem azért,de én 5 gyerek mellett teljes állasban dolgozok, úgy, hogy a férjem jól keres,de eszemben sem lenne csak rá hagyatkozni,vagy elvárni,hogy egyedül gürcöljön.Arról nem is beszélve,hogy haladni is szeretnénk,meg minél többet segíteni a gyerekeknek is,tehát a pénznek is van helye, attól függetlenül,hogy egyedül is el tudna tartani bennünket.
jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/129 anonim ***** válasza:
67%
Elmehetsz te is dolgozni, ő meg vigyáz a kicsire :D
jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim ***** válasza:
91%

Válj el.

Minek szültél ilyen embernek??

jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
87%
Kivágni mint matykár szarni.
jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
88%
Ha szereted még, akkor legyen a férjed GYED-en, te meg menj dolgozni. Ha már nagyon kilátástalannak érzed, akkor meg lépj ki ebből a házasságból gyerekkel együtt, ő meg majd lehet hétvégi apuka, ha érdekli a gyereke egyáltalán, munka nélkül biztos, hogy nem kapja meg, még ha pereskedne is.
jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!