Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is túlzottan anyagias...

Másnak is túlzottan anyagias a felesége? Ő kezeli a pénzt, a bankszámlánk (bankszámlája) gyarapszik, mégsem telik semmire. Nem luxusdolgokra gondoltam.

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem apám ilyen, anyu pénzét költi, míg a sajátját gyűjtögeti.
2009. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%

Na, vegre egy rendes ferj, aki leadja a fizeteset is talan, ugye?

Mire nem tellik neked? Picit babusgasd meg a felesegedet, picit jarj a kedvebe, puhitsd meg, aztan megkapod amit szeretnel. Mit szeretnel?

Nyaron mentek nyaralni?

Mire gyujt a feleseged?

2009. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Miért ő kezeli a pénzt? Ha már egy bankszámlára teszitek a pénzeteket, akkor a minimum, hogy az kettőtök nevén legyen, és mindkettőtöknek legyen kártyája hozzá. Ennyire papucs nem lehetsz! Vagy netán a pénzt is ő keresi egyedül?
2009. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gyűjt, nekem nem mondta meg!
2009. jan. 3. 21:39
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Igazat írtam, kösz a lepontozást.
2009. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

Kérdezted már?

Lehet, hogy olyan, mint az apám. De az is lehet, hogy baba jön, csak még nem merte neked elmondani, mert nem tudja, hogy fogadnád. De ha olyan, mint az apám, akkor részvétem. Nálunk tényleg nem anyu az anyagiasabb, hanem az apám ilyen pénzelrakós.

2009. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
nálunk is én kezelem a pénzt, a férjem hazaadja, de nem azért mert anyagias vagyok, hanem, mert nekem kell a csekkeket feladnom, az albit kifizetnem és állandóan bevásárolnom. Ő az ilyenekkel nem foglalkozik és ugye ezt mind egy fizetésből nem lehet megoldani. Mi sajnos nem tudunk félretenni, mkettőnk fizetése elmegy az utolsó ft-ig.
2009. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Lehet, hogy csak az ínségesebb időkre gondol és azért spórol :) De beszéljétek meg!!!

2009. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Nalunk a ferjem kezeli a kasszat, de ha van valami, ami kell, nem luxuscikk, csak szolok, és megvesszuk. szerintem akkor is közös, ha valamelyik felnel van.


Igazabol szerintem mindegy kinel van, ha a felek tényleg társak.

2009. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

Most itt minden válasz le lesz pontozva, ahol egyik fél se anyagias vagy a férj a pénzhajhász, és nem az asszony? :-D

Hát gratulálok, pedig mindenki a kérdésre válaszolt.


Na, ezt is tessék jól lepontozni, úgy szeretném :-D

2009. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!