Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor találkoztak a szüleitek...

Mikor találkoztak a szüleitek a párotok szüleivel?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje voltatok akkor már együtt?


Szerintem már ezt is embere válogatja, de kíváncsi vagyok nálatok hogy volt ez.



jan. 21. 17:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt. Nem találkoztak soha, szerintem nem is fognak.
jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

7 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok. 2 gyerekünk is van.

Sosem találkoztak még.


Mondjuk anyóssal mi sem nagyon tartjuk a kapcsolatot, 7 év alatt ha 10x találkoztam vele.


Az esküvőre egyik fél sem volt meghívva, 2 tanús esküvőt terveztünk. Anyáék tök megértették, elfogadták, támogatták. Anyós meg beállított és paródiát rendezett.

jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Jaj lemaradt, hogy 11 éve vagyunk együtt

#19

jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mi egy falubol származunk, a szüleink màr gyerek korukban ismerték egymást. Aztàn 3 hónap kapcsolat után az ő szülei meghívták az én szüleimet hozzàjuk ebérde.
jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
2 éve vagyunk együtt. A szülők az esküvőn találkoztak(csak az anyák, az apák nem tudtak eljönni és nem is találkoztak azóta). Én a férjem anyját 2-3 hónappal azután ismertem meg, hogy összejöttünk. A férjem az én anyámmal az esküvő előtt 1 héttel találkozott először.
jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam valahol elöl, de olyan válaszok jönnek, hogy muszáj még egyszer hozzá szólnom. Természetesen a legnagyobb tisztelettel teszem. Többen említik, hogy a szülők még soha nem találkoztak egymással. Nekünk van egy nagyon aranyos menyünk, idén ősszel lesz még egy, de nálunk alap volt, hogy a lány szüleivel megismerkedtünk, és a mai napig hívjuk egymást telefonon, és úgy általában jóban vagyunk. Végül is, két család egyesül, bár nem oszt, nem szoroz, de jó, ha az "ősök" is jóban vannak. Nálunk ez megtörtént.
jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az esküvőn, 2 éve voltunk együtt.
jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Volt akivel az életbe sem.

Volt akivel futólag boltba ,buszmegállóba ,utcán ilyen helyeken.

Sajnos már nem élnek a szüleim.

márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az esküvőn, kicsivel több, mint két éve voltunk együtt.
ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!