Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és anyámék még...

20 éves vagyok és anyámék még mindig úgy kezelnek mint egy kisgyereket, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Legszívessebben elköltöznék egy lakásba valahova, de hát az anyagiak miatt nem lehet.

Nagyon unom már hogy úgy kezelnek mint valami kisgyereket, meg hát eléggé korlátoz hogy velük élek. Sok mindent nem tehetek (mármint velük szemben) mert ingyen élek náluk igazából és stb stb...


febr. 23. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez sajnos ilyen. Amíg az "ő hÁzukBaN éLsZ", addig sajnos úgy táncolsz, ahogy ők fütyülnek. Ezért kell minél hamarabb önálló életet kezdeni.
febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem fognak kirakni otthonról, örülnek, hogy ott vagy. Nyugodtan menj el akkor és oda, ahová akarsz. Más probléma, ami az életkorodból ered, nem hiszem, hogy van.
febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Mit szeretnél mert ez a kérdésből nem derül ki, mármint nyilván nagyobb szabadságot de konkrétan mi az ami zavar

Időre kell haza menni vagy ilyesmi?

febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Ahhoz hogy ne kezeljenek gyerekként, hozz tudatos és érett döntéseket! Keress valami állást a suli mellett- mert gondolom tanulsz- vázold a jövőképed, hajnalban járj haza mindig más nővel, és egyáltalán lásd el magad valamilyen szinten. Az hogy itt pityeregsz, pl az is arra utal hogy joggal tartanak gyerekesnek... nőj fel!
febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Viselkedj felnőttként, akkor nem tudnak kisgyerekként kezelni.

Mondják neked, hogy mosogass el? Akkor mosogass el hamarabb, mint hogy mondani tudják. Nem adnak pénzt? Hát egy felnőttet nem is a szülei pénzelnek. Nem engednek el diszkóba? Ne kéredzkedj, hanem jelentsd be nekik, hova mész.

febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

20 évesen miért is élsz ingyen náluk?

Gyerekként élsz, gyerekként is leszel kezelve. Mi az ami zavar, konkrét példát írj.

febr. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Nos, nyilván azért kezelnek gyerekként, mert uyg viselkedsz
febr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Okos ember ennek az élére áll nem pedig hisztizik.
febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Miért ingyen élsz náluk? Én 19-20 éves koromban egyetem mellett már melóztam és tisztasági dolgaimat és ruhákat magamnak vettem.

A rezsibe nem kértek, de nem is szolgáltattam ki magam 100%.

febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha gyerekként viselkedsz gyerekként kezelnek. Ez ilyen.
febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!