Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék anyukám 55....

Mit vehetnék anyukám 55. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sajnos max 2ezrem van rá, szereti a gyertyákat és az ilyen karácsonyi díszeket, de ezeket már nem egyszer vettem neki. Mi az, ami ennyiből kijön és hasznos lehet számára? Szereti a növényeket, de virágot is kapott már tőlem...
2010. okt. 25. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A szülők mindig a saját kézzel készített ajándékoknak örülnek. Csinálhatsz neki egy fotóalbumot, mondjuk és díszítheted kis virágokkal, vagy szinte akármivel, és ezek általában olcsóbbak is... :)
2010. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos tavaly pl gyertyát öntöttem neki, erre megkaptam azt, hogy a barátomnak drágább ajándékot vettem...
2010. okt. 25. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Maradj a snassz, semmitmondó ajándékoknál. Ha úgy sem értékeli, csak az árát nézi akkor nem mindegy? Csoki, tusfürdő ilyesmi.
2010. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szeret tippeket olvasgatni a növényeihez, vegyél neki egy könyvet! Itt ár szerint vannak rendezve. A kiszállítás díja 550 forint.

[link]

2010. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen meglepetés legyen. Mondjuk ne vegyél semmit és akkor majd jól meglepődik, hogy nem kapott semmit.
2010. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amit írtam, hogy így leszólta az ajándékom, az igazából egy olyan időszakában volt, mikor lelkileg padlón volt, apukám a születésnapja előtt nem sokkal halt meg... De amúgy köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!