Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Máshol a családban ha valaki...

Máshol a családban ha valaki fertőző beteg lesz, mindenki elkapja tőle?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 18:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
74%

Nálunk nem. De mi ilyenkor külön vonulunk (legalábbis aki beteg), többet fertőtlenítünk, és általában az tusol/fürdik utoljára, aki beteg (még ha takarítjuk is közben a kádat)


Valószínűleg ez sokaknak túl sok, de mi generációk óta így csináljuk (dédim kórházban dolgozott) és hozzászoktunk

ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk mindenkinek van immunrendszere és nem kapunk el egymástól gyakorlatilag semmit, annak ellenére, hogy nem vonuk senki karanténba, nem fertötlenítjük a lakást, mégis müködik.
ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, van, amikor igen, van, amikor nem.
ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször nem.
ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kis alapterületen vagyunk, így előfordul, de nyilván ilyenkor azért vigyázunk. Az idei téli szezonban pl szerencsére sikerült ezt elkerülni.
ápr. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagyok beteges. Gyerek 10 eve alatt egyszer nyeltem be tole a hanyos virust , de osszesen 2x hanytam. Parom 3x nyelte be tole a hanyos virust , de ok ezekre a kórságokra erzekenyek.

Mezei taknyokat ilyen olyan virusos megbetegedeseket nem szoktunk elkapni a gyerektol. Bar evek ota komolyabb betegsege neki se volt .

ápr. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2 kisgyerekünk van. Férjem kb 20ból 1x ha elkapja. Én 6éve nem voltam beteg.

A gyerekek egymásnak si olyan fele fele arányban adják csak át egymásnak.

ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már példa erre is meg arra is. A Covidot pl sajnos én “vittem” haza a szüleimnek, mikor még semmilyen tünetem nem volt, apukám pár napig volt rosszul, de anyukám nagyon csúnyán megbetegedett, egy hónapig kínlódott (szerencsére nem lett kórház a vége). Párom viszont el sem kapta, hiába élünk együtt, csak negatív tesztjei voltak. De nátha, influenza is volt már, amit egyikünk elkapott, de a másik nem.
ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9 neked milyen tüneteid voltak? OLtottan?
ápr. 16. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!