Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugtassam meg a családom...

Hogy nyugtassam meg a családomat, hogy a gyakori kérdések nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Már régóta a gyakori kérdések politikai közösség tagja vagyok. Nagyon sok jó emberrel megismerkedtem itt. Viszont a feleségem és a gyerekeim el akarnak tiltani az oldaltól mert szerintük bűnözők járnak ide. Olvastak egy hülye cikket:

[link]


Ez a cikk óta teljesen be vannak parázva, félt engem az asszony meg a gyerek. Segítsetek, hogyan tudnám meggyőzni őket, hogy biztonságos az oldal?



ápr. 25. 15:36
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
96%
#8-9 akkor ne írd meg a bűnözőknek a neved, elérhetőségedet s végig anonim maradsz pupák.
ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Mondjuk sz'tem, aki magyarként egy ellenünk, a mi és családtagjaink meggyilkolására buzdító, szervezkedő terrorszervezethez akar csatlakozni attól meg kellene vonni az állampolgárságit és kitoloncolni a büdös pitsába! Utána ha annyira akar akkor menjen a hőn vágyott Szíriájába élni/meghalni.



Nem ez volt a kérdés.........

ápr. 25. 16:14
 13/44 anonim ***** válasza:
96%
Anyám nem gyakorizik, mégis megtalálták a bűnözők. Erről ennyit.
ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

#8-9 akkor ne írd meg a bűnözőknek a neved, elérhetőségedet s végig anonim maradsz pupák.


Trollkodást ne az én kérdésem alá ha lehet. A válasz és a felhasználó jelentve a moderátoroknak.

ápr. 25. 16:18
 15/44 anonim ***** válasza:
96%

#14 ugyen nem vagyok 8-9, de mégis, szerinted ebben hol van a trollkodás?

Ha nem a gyakorin, akkor Facebook-on, E-mail-ben, Messenger-en... Bárhol megtalálhatnak.

Ennyi erővel kapcsold le a netet.

Én rendszeresen kapok "örökölt xy után" vagy "haldoklom, és minden vagyonomat egy rendes emberre akarom hagyni, és te az vagy, csak fizesd az ügyvédet" jellegű üziket. Vagy a "bankból" hívnak, gyanús tranzakció miatt...

ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként itt tényleg jó közösségeket lehet építeni? Most kezdtem el politizálni mint civil és jól jönne minden segítség. :)


#Bp17

ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
93%
7 éve féltenek?
ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
94%

De a gyakori kérdésekre járnak a bűnözők, félt a családom.


Ülnek a buszon is, járnak a boltba is, stb.

ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
94%
Nem jönnek azokért sem, akik Hitlert éltetik itt a Politika rovatban. Vannak, és nem is kevesen.
ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
40%
16. Miért, ezt nem szabad itt megkerdezni? Hosz releváns, mert ha jók s közösségek, nincs mitől felteniuk!
ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!