Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy sokáig ezzel...

Normális, hogy sokáig ezzel piszkáltak?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy tudom, hogy van itt egy lábfétises a gyakorin (lehet, nem is egy), de én nő vagyok, és a kérdés komoly.

Remélem, a fétises h@lyék ellenére még ki lehet írni egy ilyen kérdést is.

Szóval a családom nőtagjainak lába mind kicsi, 35-36 körüli, a legnagyobb 37-es. Mindenki alacsony nálunk, én is.

Mindig azt mondták, hogy ez a nőies, a kis láb, ezért aztán kamaszkoromban mindig 37-es cipőket kaptam, még akkor is, amikor már javában nyolcas volt a lábam, mert nem hitték el! Persze, mutattam, hogy ebbe belemegy a lábam, abba nem, akkor meg jött az, hogy az mekkora cipő már, ne azt hordjam, nagyon nem nőies.

Azóta, felnőttként már van, amiből 39-es is kell (pl téli csizma), de a mai napig hallgatom vendégségben, hogy kié ez a csónak? ja, a tiéd? nem apádé?

Azért ez rosszulesik.


ápr. 27. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

A csaladtagjaid agyhalottak? 38-39-es lab egyaltalan nem csonak. Kulonben is adottsag, a labmereterol igazan nem tehet senki.

Nem mennek vendegsegbe ilyenekhez, akik evek (evtizedek?) ota rettenetesen viccesnek gondoljak magukat, hogy az ember LABANAK MERETEBE kotnek bele.

ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezz vissza, te normális vagy, ha már mindenáron kötekedni akarsz, kötekedj anyámékkal, ők csináltak ekkorát! Ha meg pont anyád jön ezzel, mondd neki, hogy azt csak te tudhatod, miért lett ekkora ha az egész családban nincs ilyen. Azért b.sztatnak mert hagyod.
ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát igen, eddig nem mertem visszaszólni, most meg már nem fogok, mert 70-en felüliek, van, aki a 80-at is döngeti, nem érzem tisztességesnek.

Tudom, hogy ők sem azok, de ha rájuk nézek, idős néniket látok, akikkel ezt nem tudom megtenni.

Emiatt amúgy sokáig néztem magam a tükörben oldalról, hogy itt vagyok én, a mélynövésű kertitörpe, a lábam meg hosszan kilóg előre. A többiek legalább arányosak.

Én meg nem, de legalább stabil vagyok, és nem borulok orra.

Sokszor éreztem úgy, hogy ez egy bohóccipő rajtam (az olyan aránytalanul hosszú), mert azt is mondták a cipőimre huszonéve.


Nem ez életem tragédiája, most csak onnan jött fel, hogy megint 39-es kellett egy cipőből, és ilyenkor automatikusan eszembe jut, nem tudok ellene tenni. A sima, hétköznapi nyolcasaimnál nem jut eszembe, az már megszokott.

ápr. 27. 10:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális. Sőt. Ha nem megfelelő méretű cipőt hordasz, az a láb deformitását okozhatja, gyakorlatilag bántalmaztak (igen, ez is az), illetve a verbális bántalmazás is bántalmazás!

Azért mert a családod tagjainak kisebb a lába, neked miért kéne hogy kicsi legyen?! Értem a genetikát, denpont ezért: az összes felmenőnk génjeit hordozzuk! Tehát, ha neked 10 generációval korábban volt egy magasabb felmenőd (ami lássuk be elég valószínű), tőle a gént tovább vihették a többiek, és aztán pont nálad látszódik. Ugyanez van mindenben, hajszínben is, az sem tetszik nekik? Mert ennyi erővel abba is beleköthetnének.

ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki pontozgat le, én mindenkinek hasznosat adtam, mert jó válaszok.
ápr. 27. 10:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "legszebb" az egészben, mikor a bántalmazott sajnálgatja a bántalmazót. Mert már öreg, gonoszság lenne. Te pedig gyerek voltál, védtelen gyerek akit pont azok bántottak akiknek védelmeznie kellett volna. Így ússzák meg a gonoszak egy életen át. Erre tényleg csak azt lehet mondani, hogy akkor ne törődj vele, engedd el. Csak azt ne kérdezd, hogyan.
ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Hat ez oriasi😂😂😂

Csak kirohognem oket a p.csaba😂 En mondjuk magas vagyok (175cm), de a labam 40/41-es, a cipo szabasatol fuggoen.

Nalunk ilyesmi nem tema, vagy ha igen, csak rohogunk ilyeneken.

Szerintem en racsapkodnek a combomra, h micsoda labak ezek, bar Magyarorszag allna ilyeneken. Azt kirohognem, szerintem neked sem kene ezt mellre szivni. Nem eri meg.

Ne hordj kisebb cipot, megnyomoritod a labad. Az idiotak azok maradnak, barmit teszel is. Szard le oket

ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is szomorú szerintem, hogy benned felmerült ez a kérdés, mint opció, hogy ez a viselkedés normális lenne a családod részéről....
ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Idos nenik, akikkel nem tudod megtenni, hogy visszaszolj. Ok nem idosek ahhoz, hogy bantsanak? A koruk nem mentseg, nem kifogas semmire, csak jo urugy, hogy banthassanak. Mert ok mar oregek, nekik szabad. Lofaszt.

#6-nak teljes mertekben igaza van.

ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!