Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Távolságtartási végzés(többi...

Távolságtartási végzés(többi lent)?

Figyelt kérdés
Kicsit eldurvult az egyik este az élettársammal és a hatóságokhoz kellett fordulnom még aznap este bántalmazás miatt.Hivatalból eljárást inditottak ellene hiába nem jelentettem fel mint sértett és 120napos távolságtartási végzést kaptunk.Én sértett vagyok elkellett hagynom a lakását ahol eddig laktunk.Valamilyen úton módon tudok fellebezni ez ellen?Nem szeretnék 120napot várni, hogy találkozhassak vele.Nem szeretnék itélkezést kapni tudom, hogy hiba visszaszaladni a pofonerdőbe, de szeretjük egymást,de a hatóságtól meg félünk.Ha én mint sértett keresem meg őt akkor tényleg őt veszik elő mint aki felrugta a távolságtartást?Bármit tudok kezdeni a várakozáson kivül?

máj. 23. 16:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem ellenőrzi a távoltartást szerintem, csak te ezidő alatt feljelenthetnéd, ha a közeledbe megy
máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd már, legyen annyi önbecsülésed, hogy nem várod meg, míg kinyír. Ha most rendőrt kellett hívni, már durva lehetett. Miért utálod ennyire magad?
máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
Azt a ....rva eget, Kérdező, eszednél vagy te?
máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Az a 120 nap temek arra, hogy szepen atgondold, terapiara menj, elkezdj rendet tenni a fejedben es eltavolodj tole erzelmileg. Ennel jobb nem is tortenhetett volna veled. Ugyan keveset irtal a kapcsolatrol, de ahol ez elofordul, az ketsegtelenul bantalmazo kapcsolat. Szokott verni? "Csak" szavakkal inkabb? Iszik? Drogozik?
máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
*remek
máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
96%
Legközelebb durvább lesz, mert látja, hogy bármit megtehet veled, úgyis visszamész hozzá. Ez ugye abból fakad, hogy nincs hova menned?
máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

Szinte már látom is a szalag címet a bűnügyi hírekben...

Ember, gondolkodj! Lehet, hogy te szereted, de ő nem, az nem szeretet, ha megüt!

máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%

A faluban ahol éltem is volt egy hasonló szerelmespár. Egész addig, míg a hős rómeó halálra nem késelte a szívszerelmét féltékenység miatt, és az iskolából hazaérő gyerekük találta meg őket.


[link]

máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
91%

Ha te nem jelented, hogy megszegte a távolságtartást nem történik semmi ha visszamész hozzá.


Ha nem tettél feljelentést, akkor ha beidéznek a hivatalból tett feljelentés miatt megmondod, hogy nem szeretnéd ha megbüntetnék/nem tanúskodsz ellene. Nincs sértett, nincs ügy. Élhettek tovább együtt. Csak legközelebb ne hívj rendőrt.

máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szeretitek 3gymast. O teged semmikepp, kulonben nem bantana. Es pont. Mindegy, mit szovegel.

Es te se ot, ez nem az, csak a hullamvasut izgalma,meg jo a kibekules,ennyi. Azt se tudod, merre vagy arccal. Tapasztalat, en is voltam bantalmazo kapcsolatban regen.

máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!