Mások bevallalnak?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve van egy párkapcsolatom. A férfi nagyon aranyos,minden rendben köztünk. Kivéve egy dolgot. Tervezzük az osszekoltozest. Ami nekem is minden vágyam lenne - de nem így. Ugyanis ő még 2 nagykorú gyerekével él. /19 és 21 évesek/ akik számomra idegenek. Még lehet évekig otthon fognak lakni, ahova hozzák ha úgy adódik az aktuális párjukat is. Belegondoltam oda koltoznék es kerülgetni kellene szamomra idegen embereket. Nekem van egy kis garzonlakásom. Nyilvan hogy az ö házába kellene ossze koltozzunk. Nem várom el, hogy az en garzonomba költözzön a szep csaladi házából ahol parkos udvar - medence varja..stb. Ezzel egyet is értek, de igy nem tetszik. Viszon igy se tetszik egy kapcsolat amennyiben nem koltozunk ossze es csak jon - megy. Nem vagyunk mar 20 evesek. Olyan kapcsolat az álmom ahol egyutt élunk !Mások hogy vélekednek az ilyenről? Oda kötöznének ?
máj. 24. 10:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Surun nala aludnek vagy o nalam , de még nem koltoznek oda.

Foleg amig nem is ismered a gyerekeit. Varnek még 1-2 evet ezzel az osszekoltozessel.

máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%
Tanul még a két nagy gyerek vagy dolgozik? Ha dolgoznak, akkor tartsák el magukat és fizessék a rezsit stb., a párod meg költözzön hozzád. Oda semmiképpen nem költöznék, hogy még én kerülgessem őket meg ingyen cseléd legyek.
máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

Nem költöznék oda. A gyerekek sem akarnak egy idegen nőt kerülgetni, abban biztos lehetsz.

Ugyanis mint neked ők idegenek, úgy te is nekik ;)



Nálunk félév után jött oda apám nője lakni. Nem is ismertem, láttam előtte 6x talán. Egy élmény volt az egész "együttélés", főleg, mivel azt hitte, mert felnőtt (én is az voltam), majd irányíthat meg megmondhatja, mit csinálok.


Öhm. Nem. Semmi köze az életemhez.

máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

AZ nem opció, hogy megismered őket jobban?

Nálunk úgy volt, hogy szerveztünk a párommal és a gyerekeivel együtt közös programokat, nyaralásokat, nagyon megkedveltük egymást. 2 év után költöztem oda, amikor már nem idegenek voltunk, hanem nagyon is jól kijöttünk egymással.

Persze ehhez neked is akarnod kell ezt és az ő részükről is kell a nyitottság.

máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%

Magyarán neked az lenne a legjobb, ha a gyerekei, akik még csak éppen leérettségiztek, költözzenek el.


Ez nem fog megtörténni.

Amikor párt választottál gondolom tudtad, hogy gyerekei vannak.

A mai világban még lehet 30 évesen is otthon fognak lakni, mert ha nagy a ház miért ne?


1 éves párkapcsolatért senki nem mondaná a gyerekeinek, hogy, húzzanak el, már bocs.


Attól, mert te csak egy garzonlakással rendelkezel, nem alap, hogy te költözöl oda:)


Vagy vehetsz fel hitelt nagyobb lakásra.

máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy költöznék. Rögtön 3 jól evő pasira meg még az aktuális csajokra is én főzzek - mossak - takarítsak, aztán még megkapnám, hogy csak úgy beültem a készbe, a szép házba, beleszólásom meg semmibe, mert ott minden az övék. Két kamasz fiam van, de ők legalább szót fogadnak, nem tudom, mit csinálnék 2 majdnem felnőttel.

Ha mégis költözöl, a garzont ne add el és ne add ki, könyörgöm.

máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem kitörő örömmel költöznek így oda . Sajnos. A gyerekei dolgoznak azzal nincs gond. A párommal együtt élni szeretnek de a 2 gyerekével nem igazán. Nem azért mert bármi bajom is lenne velük. Csupán nem erre vágyom. Pl. Ha hazamennek munkából nem tudnék csak " elfekudni "....2 másik ember ott mászkálna...stb
máj. 24. 11:36
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ne koltozz. Ugye azt nem varod, hogy a te kedvedert hipi hopi kiteszi a gyerekeit ? Vagy mit szeretnel ?
máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
A két srác mit szól hozzád?
máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
A kedvedért csak nem fogja kitenni a két fiát.
máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!