Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegség esetén elhúzódtok...

Betegség esetén elhúzódtok egymástól?

Figyelt kérdés
Mármint ami értelemszerűen fertőző, mert nekem ez szokatlan
máj. 26. 10:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem sok értelme van, ha a lappangási idő alatt úgyis együtt voltatok.
máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
A gyerekeket nem puszilgatjuk betegen, de a párommal egymás mellett alszunk és nem szoktunk távolságot tartani. Nem is igazán szoktunk egymástól elkapni betegségeket.
máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem mondom, hogy nem érek olyankor a férjemhez néha, de egyszerűen nem akarom, hogy elkapja tőlem. Nem kívánom neki, hogy ő is beteg legyen, szóval nem adok neki puszit, csókot, és ha beteg kezdek lenni, szólok neki, hogy aludjon a másik szobában, ha gondolja.


Más kérdés, hogy a férjem nem akar a másik szobában aludni, és jön, ad puszit a fejemre, ellökni nem fogom 😊 Ha a férjem beteg, ugyanez, csak fordítva, én sem megyek át a másik szobába, én is megérintem őt. Ahogy az eskü mondja, betegségben, egészségben, szegénységben, gazdaságban 😊😊


Más rokonokkal betegen nem találkozom, otthon maradok, nehogy elkapják.

máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Szervizmérnök úr ***** válasza:
68%
Még a COVID előtt úgy kaptam el influenzát, hogy csak bementem egy lakásba, ahol két göthös srác volt. Benne volt a levegőben az a "szar".
máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3 akkor együtt alszotok és nem is kapjátok el egymástól?
máj. 26. 10:33
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Akkor még jobban esik a szeretgetés, ápolás.
máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
A betegnek jobb, ha külön alszik. Ha egyikünk beteg volt, mindig külön aludtunk, hogy ne zavarjuk a beteget. Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy fertőző-e vagy sem.
máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint a 3. válaszoló.

Annyi, hogy ha nagyon köhögök, éjjelre átmegyek a másik szobába, hogy legalább ő tudjon aludni. Hasmenős-hányós vírusnál másik szoba, másik WC, viszünk a másiknak inni, ropit, pirítóst, kólát, de szeparálódunk, hogy legalább az egyikünk tudjon aktív maradni.

máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hármas voltam, az ötödik kommentre válaszolva:


Nem attól függ, hogy együtt alszunk, vagy sem. Ahogy már írták, sokszor lappangási időben kapjuk el, tudtunk nélkül, egyszerűen nincs rá hatásunk.


Mi azért alszunk együtt betegen is általában, mert volt, hogy külön aludtunk, úgy is elkaptuk, vagy együtt aludtunk, mégsem kapta el a másik. Betegség függő, az immunrendszer állapotától függ stb.


Esetekben többségében én elkapom a férjemtől, mindegy mit csinálunk, ő pedig nem szokta elkapni, nem betegeskedős típus.

máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem, felesleges
máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!