Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami kreatív...

Valakinek van valami kreatív egyedi ajándék ötlete?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nem soká lesz a névnapja és nem tudom mit vegyek neki. Szereti a hógömböket de az egymagában snassz szeretnék valami kreatív maradandó ajándékot neki pár ezer forint értékben. A barátnőm 16éves.
2010. okt. 31. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én, ha semmi ötletem sincs, és biztos tudom, hogy nincs neki, füstölőt szoktam venni valami szép füstölőtartóval :D

Hímezhetsz is neki képeket, könyvjelzőt, vagy szalvétatechnikával dobozkát is készíthetnél.

Szoktam még csinálni kollázst(montázst? Sosem tudom :D)

Szóval annak az a lényege, hogy keresek egy viszonylag semleges képet, amikre aztán ráragasztok mindenféle más képeket, képrészleteket (szóval meg photoshoppolom a la nature :)), és a végén mindig valami elvont, de ugyanakkor egyedi és rohadt jó kép jön ki :D

2010. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek is hamarosan névnapja lesz (Réka), és nem igazán volt ötletem, mit adhatnék neki, de felmentem a www.meska.hu-ra, amit egyébként is szeretek, és találtam neki nagyon szép határidőnaplót. El is döntöttem, hogy érdemes ajándékozás előtt itt szétnézni, mert elég egyedi dolgokra is lehet bukkanni.


21/L

2010. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szereti a hógömböt, ajánlom, hogy készíttess egy olyat amiben pl. egy közös kép van. Általában fotóstúdiókban is vállalnak ilyet, illetve a legtöbb olyan helyen, ahol pólóra, párnahuzatra lehet fényképet tetetni, vagy egyedi fényképes naptárat készíttetni csinálnak ilyet is.

Egyedi, szép és beillik az esetleges gyűjteményébe. Jobb ötletem nincs.

2010. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neki csak az ien 3ds hogömbök teccenek
2010. okt. 31. 16:41
 5/7 Tinker Bell ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt ma találtam!

2010. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nőknek tök mindegy, mit veszel, örülni fognak neki, ha az alábbi két feltétel teljesül rá:


1. semmire sem jó

2. k*rva jól néz ki

2010. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha valami egyedit akarsz én csináltattam egyszer vászonképet fényképből. Ez olyan mint egy festmény, festővászonra készül. Szerintem elég kreatív ajándék.

[link]

Én itt csináltattam, nézd meg!

2011. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!