Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ajándék férfi kedvesemnek...

Jó ajándék férfi kedvesemnek illatgyertyát, füstölőt venni?

Figyelt kérdés

Azért gondoltam, mert romantikus alkat.

Emlegetett már olyat, hogy lehetne gyertya melett vacsorázni, meg ilyesmi.


És ügye ez akkor egy romantikus ajándék lenne.


De közbe arra is gondolok, hogy lehet, hogy mégse jó ilyet venni egy férfinak.


2010. nov. 1. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne ez legyen az ajándék, hanem inkább az ünnepi vacsora mellé vegyél és gyújtsd meg.

Sztem se jó ötlet ilyet venni férfinak.

2010. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy férfiről van szó, inkább az, hogy nagyon elcsépelt ajándék. Szerintem.
2010. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg,de úgy add át neki,hogy készíts neki egy gyertyafényes fincsi vacsit,majd a hálószobában gyújtsd meg a füstölőt és ...;)
2010. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha, ha a férjem nincs itthon, elfüstölök egy szálat, s mikor hazajön, szimatol, hogy füstöltem? Ki nem állhatja az illatát, meg a munkahelyen is tapasztaltam, hogy sok férfi érzékenyen reagál az illatokra.Nem tetszik a parfüm,dezodor szaga.

Attól függ, szereti-e a párod a fürdősót, illóolajat.

De készíts egy tuti vacsit neki, gyertyafénnyel körítve!:)

2010. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem , altalanossagban veve nem jo otlet, ilyeneknek lanyok orulnek, jol tetted, hogy elbizonytalanodtal.

inkabb pl: valami kutyu a kedvenc filmjebol (ereklyecenter.hu), vagy egy draga szivar, vagy valami vicces polo, bortarto-bornyito keszlet vagy "ferfias" konyhacucc pl husvago, grillezo eszkozok, kedvenc filmje vagy zeneje diszdobozban stb stb, csinalhatsz melle valami s.k. kupont pl masszazs, sztriptiz, kozos zuhany vagy amit szeret,es ezeket tetszes szerint bevalthatja nalad... vacsorara szerintem max szines gyertya, bordo vagy piros, de nem illatositott es ne ajandekba add... olyan szinut vegyel ami passzol a teritehez, meg egy jofajta szaraz vorosbor, es hajra :-)

2010. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a tanácsokat az ötleteket.

Még fiatalok vagyunk, nem lakunk együtt. Ezért a kettesben közös vacsorát nemigazán tudnánk megszervezni.


Dohányt nem szereti, meg az alkoholt se, én is több alkoholos italt iszok mint ő.

Egy pohár bort se nagyon iszik meg.


De mondjuk lehet hogy csinálok neki akkor valami sütit, mert az édességeket nagyon szereti.


Tavaly egy motorokról szóló könyvet kapott, csináltam már neki sajátkészítésű naptárat.

A megismerkedésünk évfordulójára pedig közös kirándulásunk leszervezését, túrákat kapott.

2010. nov. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!