Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez:, , nem volt...

Mit jelent ez:, , nem volt gyerekszobája", , , nem érte fel a gyerekszoba kilincsét"?

Figyelt kérdés

Bocs ha rossz kategória, de remélem itt legalább választ kapok. A tanáraim mondták már néhányszor, de nem tudom mit jelent. Valaki elmagyarázná?


Köszi előre is. F/13.


2010. nov. 3. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra szokták mondani,aki nem tud viselkedni.
2010. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen , valami ilyesmi... nem nevelték meg az illetőt,

de az is lehet hogy nem volt (jó) gyerekkora, szerintem...


28/n

2010. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Az előző jól mondja.

Akinek nem volt gyerekszobája, azt nem nevelték meg a szülei, ezért nem tud viselkedni. Sztem a gyerekszoba a gyerekkort, a megfelelő környezetet jelképezi.

2010. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm ezt a kifejezést. Mindig előidézi bennem azt a beszélgetést, mikor a szüleim elnézést kértek, hogy ilyen körülmények közt kell tovább élnem(3-an egy szobába). Pedig ezt soha nem tettem szóvá, nem zavart, csak megígérték, hogy kamaszkorunkra építenek nekünk szobákat. Akaratlanul is megtudok ezen sértődni, ez van. Semmi értelmét nem látom, az összefügést se..
2010. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
57%

De gyökér vagy már... De ez a hely azért van hogy okosodj. A kifejtések helyesek. Olvassatok többet gyerekek :)


F/14

2010. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kriszti83 ***** válasza:
Nem kapott megfelelő nevelést az, akire ezt mondják.
2010. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég régies kifejezés lehet, biztos azt értették rajta, akit az utca nevelt fel. Bár ilyen ma is akad.
2010. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eza kérdést azt jelenti hogy vki nem kapot elég törödést szeretett gyerekkorában ha ha folyamatosan csak magára hagyták nem beszéltek velke sohasem ahogy esett ugy puffant vmi ilyesmit jelent!
2010. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elnézést nem velke hanem vele!
2010. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!