Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti szoktatok a veletek...

Fiuk! Ti szoktatok a veletek egykoru unokahugotokat/unokanovereteket olelgetni es puszilgatni? Csupan unokatestveri szeretetbol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan jóban sose voltunk. Csak köszönő viszony van köztünk mind2 csajjal.

18/F

2010. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyan mint a tesóknál. Vannak akik megölelik, megpuszilják egymást a tesójukkal néha csak úgy, minden különösebb indok nélkül. De ismerek olyat is akik még szülinapi puszinál is ódzkodnak. Ez attól függ mennyire állnak közel egymáshoz. Szerintem nincs benne semmi rossz, ha ölelgetik egymást. Nekem nincs unokatesóm, csak másodunokatesóim. De egyikkel se vagyunk olyan közeli viszonyban, hogy nálunk ez az ölelgetés téma legyen, jó ha 2-3 évente összefutunk néha. De én örülnék neki ha lenne egy ilyen unokatesóm, akivel ilyen közel állunk egymáshoz.

19/L

2010. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de mi nagyon szeretjük egymást az unokatesómmal, mintha a bátyám lenne... Puszilgatjuk, ölelgetjük egymást, na persze nem állandóan, de semmi kellemetlen érzés nincs bennünk ez miatt,pedig van,hogy fél évig nem is találkozunk,sajnos...
2010. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már asszony vagyok, de 17 éves koromban ki akart velem kezdeni a saját unokatesóm!!!! Ő 10 évvel volt nálam idősebb.

2010. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én velem is kikezdett az unokatesóm.Söt meg is csokolt,miközben én majdnem lehánytam.Ez tavaly történt,haragudtam is rá sokáig,de ö meg olyan természetesnek vette,mintha nemis egy lenne a nagymamánk.Azóta is utálom a pasit!!!
2010. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!