Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyelleni kellene mások...

Szégyelleni kellene mások előtt, hogy a családunkban még mindig van tartva disznóölés? .

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 18:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%

Hát, én inkább úgy fogalmaznék disznóvágás, nem?

Abban pedig tudtommal semmi szégyellnivaló nincs, elég sok helyen van a mai napig.

2010. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy! Mi városiak vagyunk, mégis az unokabátyám évről évre disznóvágást tart poénból. Imádom :D
2010. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%

annak kéne szégyellnie magát, aki ilyen baromságokat állít, hogy a disznóölést vagy disznóvágást, teljesen mindegy, hogy hívjuk, szégyelleni kéne


az ilyen barom..

2010. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt érzem, hogy egyre inkább szégyellni való dolog. Mondjuk engem rohadtul nem érdekel, mert én imádom. Általában a hangulat is jó, a kaját is szeretem.
2010. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is tart disznóvágást osztálytársam, de mi mindig együtt poénkodunk rajta:D
2010. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs ebbe semmi szégyellni való..jó dolog az :P mi is szoktunk vagyis a mamámék de mi is ott vagyunk : D

15/L

2010. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
97%
Pesten lakok itt is nőttem fel, de a vidéki rokonoknál szokott lenni, ilyen! Imádom! büszke is vagyok rá, hogy elő tudunk állítani húsokat!
2010. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. A szüleim már évek óta nem vágtak, idén én győztem meg őket, hogy csináljuk meg. Bár lehet, hogy nem disznót veszünk, csak húst és csak töltünk, de harmad-negyedáron jön ki füstöléssel, mindennel együtt, ráadásul magasan veri az összes húsfeldolgozó céget az apukám által töltött akármi. Bár lehet, hogy csak mert én azon nőttem fel :)


Szerintem nincs mit szégyellni ezen, akinek kell az ételfestékkel festett, gyorsérlelt, füstaromával injektált hús, az magára vessen, én inkább az igazira szavazok :)

2010. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Anno még amikor hugommal egy suliba jártunk én végzős gimis voltam, ő elsős gimis és egész nap titkolta az osztályban, hogy mamámnál disznóvágás lesz, mi ezt a barátnőmmel nem tudtuk és nagy hanggal közöltük vele a teremben, hogy délután kettőre érjen oda a disznóvágásra :D

Nem tudom miért lenne ez szégyen, ezerszer finomabb és egészségesebb, ha ilyen módon szerez húst az ember, mintha megvenné a szupermarketekben.

2010. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság, szerintem az a gáz, hogy ez felmerült benned.

Mi is mindig megyünk a nagyszüleinkhez, én nagyon szeretem, mert ilyenkor összejön a család, anyukám és én szoktunk főzni. Inkább büszke vagyok rá, hogy a mi családunkban még vannak ilyen hagyományos dolgok, és nem a tescoba vesszük húsvétkor a sonkát.

23N

2010. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!