Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális válaszokat kérnék....

Normális válaszokat kérnék. Nem tudom most mit tegyek? Együtt vagyunk a barátnőmmel 2 éve és bevallotta vagyis úgy érzi hogy a lányokhoz vonzódik!

Figyelt kérdés
Köpni nyelni nem tudtam.. mondta hogy kér egy kis időt... Ezt én nem értem? Hiszen szeretjük egymást akkor mi ez a váltás? Köszönöm a válaszokat. 24F
2010. nov. 14. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Íme a normális válasz: szerintem itt nincs mit tenni. Ha ezt bevallotta, akkor a teljes igazság még sokkal súlyosabb mint a vallomás.... gondolj bele, ezt kimondani, nem lehetett könnyű. Keress másik lányt, lépj túl rajta, magad pedig semmiképpen ne okold, ez a lány zsigerből leszbikus lehetett csak elnyomta magában a szülei, környezete hatására, társadalmi elvárásból stb. Ez van. A lényeg: nem te tehetsz róla. Kitartás Viszont hogy kér egy kis időt.... mire? Azt ne hagyd hogy hülyítsen, vagy hogy a látszat fenntartására használjon.
2010. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Akkor bizony kettőtök érdekében az a legjobb, ha tovább léptek.


Ha vele maradsz, akkor mindkettőtöknek rossz lesz.

Neked azért, mert tudod, hogy ő leszbikus. Neki meg azért, mert nem lehet azzal, akivel igazán akarna...

2010. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Biztosan nagyon nehéz lehetett ezt bevallani. Nem vagy könnyű helyzetben, de hidd el a barátnődnek sem könnyű.

Sajnos a társadalom, még mindig nagyon kitasztítja az azonos neműekhez vonzódó embereket, pedig a tudomány már bebizonyította, hogy az egészről a gének tehetnek.

Az korántsem biztos hogy homoszexuális, az is meglehet hogy biszexuális.

Sőt még a fiatalságot a hormorendszer változásai miatti felfokozott érdeklődés és kíváncsiság is izgatja, az azonos neműekhez való vonzalom hirtelen fellángolása, mely még mindig nem biztos hogy az aminek első hallásra látszik.


Szerintem nyugodtan és higgadtan beszélgessetek el, érdeklődd meg mikor, hogyan kezdődött, hogyan érzi a nőkhöz és a fiúkhoz való vonzódását. Ne hibáztasd se őt, se magadat. Ha az önismerete már felmérte a helyetet, akkor békésen, barátként kell szakítanotok.

2010. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nemtudom van e melletted lánnyal való kapcsolata is. Ezt jó lenne ha bevallaná, hamár ennyire őszinte veled. Vagy csak átmeneti állapot nálla ez az egész. Nem biztos az érzéseiben? Vagy leszbi volt, csak azt hitte, belédfog szeretni. Tisztázzátok, de úgy, hogy valóban mondjon el neked mindent de őszintén.Mert akkor te szépen elengeded, mert nem fíúval csal meg, egyszerúen ő leszbikus.
2010. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majdnem ez történt velem is.


Ha tényleg leszbi, akkor nem tehetsz semmit, az időkérésnek semmi értelme. Szerintem korrekt dolog volt tőle, hogy ezt elmondta, kivéve persze, ha úgy jött rá, hogy megcsalt egy lánnyal.

2010. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagyviri ***** válasza:

Erre itt nincs értelmes válasz.

Azt majd a barátnőd fogja megadni neked, addig nem tehetsz semmit. Utána is csak annyit, hogy elfogadd a döntését. Azt viszont értékeld benne, hogy a szemedbe mondta, és nem máshonnan kellett megtudnod. Még az is lehet, hogy minden rendbe jön közöttetek, és ez csak egy fellángolás, futó gondolat a részéről. Várj egy kicsit, te is légy türelmes.

2010. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!