Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne venni karácsonyra...

Mit lehetne venni karácsonyra egy 30-40 év közötti nőnek? Ami árban is elég jó, kedvenc színe a piros, szereti az illatszereket meg a könyveket, de én nem ilyet akarok adni neki.

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bérelj ki egy Mikulást (egy izmos, jóképű pasit) mikulás ruhában... :-DDD
2010. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha szereti a könyveket,akkor miért ne adhatnál neki azt, mondjuk a kedvenc írójától? Én minden évben várom, hogy valaki ezzel lepjen meg, de senkitől nem kapok könyvet, pedig tudják, miket szeretek.

Parfümnek, ékszernek (az ezüst nem túl drága), táskának, napszemüvegnek, különböző kiegészítőknek, mint pl. sál, nyaklánc, aztán cd lemez, hajszárító, hajvasaló, illatszercsomag, görkorcsolya,nem tudom mivel foglalkozik, de lehet egy szép töltőtoll is, most kb. ezek jutnak eszembe. Én ezeknek mind örülnék. Ha bizalmas viszonyban vagy vele, lehet fehérnemű is!

2010. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Én 38 éves vagyok.

Mondjuk én könyvnek örülnék a legjobban,de írtad ilyet nem akarsz adni..

Akkor vegyél

- piros sálat

- egy gyönyörű cserepes virágot(pl: Orhídeát vagy húsevőnövényt(kancsókát)

- valami olyan dolgot ami a konyhában hasznos

-valami jó kis DVD lemezt(ha fogyózik akkor olyan DVD.-t)

2010. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én 39 éves vagyok, és ez pl. nagyon bejönne:)) Nem is drága, hangulatos.

De ezen az oldalon találsz szerintem más ötletet is.

2010. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy sál sapka kesztű szettet az télen mindig jól jön plussz hozzá egy lábtyűt, azon biztos jót mosolyog majd.:)
2010. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

13:31-es, ne haragudj, nem offolni akarok, csak az jutott eszembe, hogy én biztos falra másznék, ha egy pasitól fogyókúrás DVD-t kapnék :)))

De a piros sál szerintem is tuti ötlet, mondjuk én amúgy is sál függő vagyok...

Ha könyvet nem akarsz (pedig, mint láthatod, azért a válaszolók zöme annak örülne a legjobban) meglepheted esetleg egy színház jeggyel. Én azt kaptam tavaly egy baráti barátomtól és nagyon örültem neki.

33N

2010. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Illatszert azért nem akarok adni neki mert eddig mindig azt kapott vagy könyvet, a sálról gondolkoztam, de hol lehet kapni piros sálat Budapesten meg ami szép is?

Néhány helyen már megnéztem de nem volt.

Amugy a barátom anyukájának adnék..


16/l

2010. nov. 18. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:

: ma 13:50-nek

13.31-es vagyok..

Bocsika de sehol nem volt odaírva,hogy férfi ajándékozna,és lám végül is kiderült,hogy fiatal lány a kérdező..

Egyébként ha odaírta volna hogy férfi,akkor nem írok DVD-t..

2010. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát a barátod anyjának vennél fogyókúrás dvd-t, hát azzal tuti nem vágódnál be:)
2010. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Fogyókúrás dvd-t nem vennék neki.


Piros szép sálat hol lehet kapni Budapesten?

2010. nov. 18. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!